Newsletter

Zdrowie i styl życia

RevitaLash® Cosmetics wypuszcza na rynek nową odżywkę do rzęs RevitaLash® Advanced Sensitive ‒ pierwsze serum do rzęs dla oczu wrażliwych

06.07.2022, 13:52aktualizacja: 06.07.2022, 13:55

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

RevitaLash® Cosmetics - logo
RevitaLash® Cosmetics - logo

VENTURA, Kalifornia, 6 lipca 2022 r. /PRNewswire/ -- RevitaLash® Cosmetics, liderzy i innowatorzy w kategorii rzęs i brwi, rozszerzają swoją wielokrotnie nagradzaną linię kosmetyków pielęgnacyjnych i wzmacniających o ekskluzywną, opracowaną przez okulistów odżywkę do rzęs RevitaLash® Advanced Sensitive.

Odżywka RevitaLash® Advanced Sensitive to opracowana przez lekarzy, wzmacniająca rzęsy formuła, która poprawia kondycję i wydobywa piękno rzęs, stworzona specjalnie z myślą o osobach o zwiększonej wrażliwości w okolicach oczu. Unikalna technologia kapsułkowania o przedłużonym uwalnianiu substancji została opracowana w taki sposób, aby produkt był delikatny dla oczu wrażliwych, a jednocześnie umożliwiał silnym peptydom i składnikom roślinnym chronić rzęsy przed łamaniem i kruchością, poprawiając ich elastyczność i połysk. To wszystko zapewnia efekt pogrubionych, pięknych i bujnych rzęs przy zmniejszonym uczuciu podrażnienia.

Jest to pierwszy tego rodzaju produkt opracowany w technologii Revitasome®, na bazie roślinnego liposomalnego systemu uwalniania składników, który wspomaga ich stabilne i powolne wnikanie w strukturę rzęs. Unikalna formuła zawiera również Myristoyl Pentapeptide-17 ‒ pięcioaminokwasowy peptyd o silnym działaniu i przeciwutleniacz, który poprawia wygląd rzęs i chroni je przed łamaniem i kruchością. Zawarte w produkcie proteiny ryżu pomagają zwiększyć elastyczność i objętość rzęs, zaś aloes ma właściwości łagodzące i zatrzymuje wilgoć.

W trwającym osiem tygodni, niezależnym badaniu konsumenckim przeprowadzonym na 161 uczestnikach, 98% użytkowników miało zdrowsze rzęsy, 96% odnotowało, że rzęsy stały się mocniejsze i lepiej odżywione, 97% nie zgłosiło zaczerwienienia, a 93% nie odczuwało podrażnienia, pomimo tego że wszyscy uczestnicy badania określali się jako osoby wrażliwe.

„Ogromnie ekscytuje nas możliwość rozszerzenia naszej gamy odżywek do rzęs RevitaLash® Advanced ‒ powiedziała Lori Jacobus, prezes i globalny dyrektor ds. marketingu firmy RevitaLash® Cosmetics. ‒ Jako firma kosmetyczna prowadzona przez lekarzy, która powstała z miłości męża do żony, jesteśmy dumni z tworzenia produktów umożliwiających poprawę zdrowia rzęs i brwi wszystkim użytkownikom, w tym osobom, których rzęsy są osłabione i przedwcześnie wypadają w związku z przyjmowaniem leków, czynnikami środowiskowymi lub wykonywaniem profesjonalnych zabiegów na rzęsach. Tym samym odżywka RevitaLash® Advanced Sensitive stanowi doskonałe uzupełnienie naszej oferty produktów”.

Odżywka do rzęs RevitaLash® Advanced Sensitive kosztuje 105 dolarów za 2,0 ml i jest już dostępna w sprzedaży krajowej w wybranych obiektach SPA, salonach i galeriach handlowych oraz na stronie revitalash.com. Na rynek światowy wejdzie 1 sierpnia 2022 roku.

RevitaLash® Cosmetics

Spółka RevitaLash Cosmetics jest globalnym liderem w opracowywaniu zaawansowanych produktów upiększających do pielęgnacji rzęs, brwi i włosów. Kolekcja produktów tej firmy założonej w 2006 r. obejmuje nagradzaną odżywkę do pielęgnacji rzęs RevitaLash® Advanced i odżywkę do pielęgnacji brwi RevitaBrow® Advanced i dostępna jest w gabinetach lekarskich, SPA, salonach kosmetycznych i specjalistycznych sklepach w ponad 70 krajach. Spółka RevitaLash, wspierająca charytatywne inicjatywy na rzecz walki z rakiem piersi, przekazuje część dochodów na programy badawcze i edukacyjne na rzecz społeczności pacjentek zmagających się z tą chorobą, przez cały rok, nie tylko w październiku. Więcej informacji na stronie www.revitalash.com. [Linia RevitaLash Advanced nie jest dostępna w Kalifornii]

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1216896/RevitaLash_Cosmetics_Logo.jpg

Źródło: RevitaLash Cosmetics

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.07.2022, 13:52
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ