Newsletter

Zdrowie i styl życia

Rozpoczęła się Międzynarodowa Konferencja Turystyki Górskiej i Sportów Outdoorowych 2021

29.09.2021, 08:54aktualizacja: 29.09.2021, 08:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Huanqiu.com
PR Newswire/Huanqiu.com
Równolegle odbywa się również 16. Konferencja Rozwoju Przemysłu Turystycznego Guizhou.

GUIZHOU, Chiny, 28 września 2021 r. /PRNewswire/ -- Dnia 26 września 2021 roku w Tongren, w prowincji Guizhou, w południowo-zachodnich Chinach, odbyła się Międzynarodowa Konferencja Turystyki Górskiej i Sportów Outdoorowych 2021 oraz 16. Konferencja Rozwoju Przemysłu Turystycznego Guizhou. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy jest budowanie modelu, który tworzy synergię pomiędzy sektorem turystycznym i sektorami pokrewnymi w celu podniesienia jakości usług turystycznych dla podróżujących do prowincji poprzez wzmocnienie integracji branży. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to jedyna konferencja, której tematyka łączy turystykę górską i sporty outdoorowe nie tylko w Chinach, ale na całym świecie.

„Guizhou to niesamowity park krajobrazowy, fantastyczny obszar kulturowy oraz tętniący życiem park na rzecz zdrowia, sprzyjający uprawianiu sportu” - powiedział podczas ceremonii otwarcia Li Bingjun, zastępca sekretarza Komitetu Prowincjonalnego KPCh i gubernator rządu ludowego prowincji Guizhou.

Ponadto, w celu ułatwienia rozwoju najwyższej jakości przemysłu turystyki kulturalnej pierwszej klasy w Zachodnim Trójkącie Chin (prowincja Syczuan, prowincja Guizhou i miasto Chongqing), władze odpowiedzialne za turystykę kulturalną w trzech regionach podpisały umowę o współpracy i ogłosiły podczas ceremonii otwarcia formalne utworzenie Stowarzyszenia Współpracy w Dziedzinie Turystyki Kulturalnej Zachodniego Trójkąta.

Wydarzenie to spotkało się z szerokim zainteresowaniem międzynarodowych mediów oraz przedstawicieli izb handlowych. Anglojęzyczna strona prowincji Guizhou „Explore Best in Guizhou” zaprosiła dziennikarzy z wiodących chińskich grup medialnych, takich jak People’s Daily, China Media Group i huanqiu.com, a także z zagranicznych organizacji medialnych, takich jak PR Newswire, Polskie Radio, brytyjski CultureTrip, International Daily News, Il Tempo Cina Europa i La Voz China, oraz przedstawicieli izb handlowych, w tym przedstawicieli Międzynarodowej Agencji Gospodarczej Północnej Nadrenii-Westfalii z Niemiec oraz Fundacji Konrada Adenauera, do odwiedzenia Guizhou i zapoznania się z działaniami podejmowanymi przez władze turystyczne w celu rozwoju branży turystycznej w całej prowincji, aby w ostatecznym rozrachunku przekształcić prowincję w „obowiązkowy cel podróży” dla turystów z całego świata.

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1636550/image_1.jpg

Źródło: Huanqiu.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.09.2021, 08:54
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ