Newsletter

Zdrowie i styl życia

SHEIN przedstawi kolekcję jesień/zima 2023 w transmitowanym online pokazie „SHEIN Live: Front Row”

25.09.2023, 09:06aktualizacja: 25.09.2023, 09:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/SHEIN
PR Newswire/SHEIN
Współprowadzącą pokaz będzie uznana aktorka i influencerka Teala Dunn, a jako specjalny gość w wydarzeniu weźmie udział popularny wśród celebrytów stylista EJ King.

LOS ANGELES, 22 września 2023 r. /PRNewswire/ -- 24 września SHEIN, globalna zintegrowana platforma prowadząca sprzedaż odzieży i produktów lifestyle’owych, zaprezentuje stylizacje z dziewięciu nowych kolekcji jesień/zima w specjalnym odcinku transmitowanego online programu „SHEIN Live: Front Row”. Podczas transmisji widzowie mogą dokonywać zakupów prezentowanych produktów. Transmisja potrwa trzy godziny, a pokaz poprowadzą uznana aktorka i influencerka Teala Dunn oraz prezenter SHEIN Renee Ariel. Gościnnie wystąpi współpracujący z celebrytami stylista EJ King.

Transmisja pokazu rozpocznie się o godz. 17 czasu wschodniego (ET). Fani będą mogli ją śledzić przez aplikację SHEIN, a także na profilach społecznościowych SHEIN na Facebooku, X, YouTubie i Instragramie (@sheinofficial, @sheinus). W programie przedstawione zostaną najnowsze stylizacje na każdą sylwetkę i okazję - od biura po wypad na miasto czy romantyczną kolację w restauracji. Podczas „SHEIN Live: Front Row” widzowie poznają dziewięć nowych kolekcji, w tym Iconic Chic, Totally Timeless, Comfy Cool, Street Style, Ready for Romance, "It" Girl, Boho Glam, Fits For All oraz SHEIN X.

„SHEIN powstałą z myślą o tym, by moda była dostępna dla wszystkich. >>SHEIN Live: Front Row<< to znakomita okazja dla wszystkich fanów, by doświadczyć modowych wrażeń z bliska - powiedział George Chiao, prezes SHEIN U.S. - Transmitując ten wirtualny pokaz, chcemy przedstawić naszą szeroką ofertę ubrań z kolekcji jesień/zima, dając fanom możliwość zakupu pełnych stylizacji zaczerpniętych bezpośrednio z wybiegu”.

Podczas transmisji 24 września miłośnicy marki korzystający z aplikacji SHEIN będą mogli zebrać łącznie 10 mln punktów SHEIN.

SHEIN zachęca fanów do dzielenia się swoimi stylizacjami podczas „SHEIN Live: Front Row” w mediach społecznościowych z użyciem tagów @sheinofficial i @sheinus, a także hashtagów #FrontRowLive, #SHEINFW23 oraz #SHEINforAll.

SHEIN

SHEIN to międzynarodowy sklep internetowy z szeroką ofertą produktów odzieżowych i lifestyle’owych - od ubrań marki SHEIN po produkty z międzynarodowej sieci sprzedawców, które łączy przystępna cena. Firma powstała w 2012 r., a jej siedziba mieści się w Singapurze. Jej misją jest sprawianie, by każdy mógł czerpać z piękna mody, a w realizacji tego celu posługuje się najlepszymi i najbardziej pożądanymi metodami produkcji, przyczyniając się do kreowania inteligentniejszych i przyszłościowych rozwiązań w branży odzieżowej. Więcej informacji na temat SHEIN można znaleźć na stronie www.SHEINgroup.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2218400/SHEIN_LIVESTREAM_LOGO_FRONTROW_BLACK_Logo.jpg

Źródło: SHEIN

KONTAKT:

Kate Fosha

e-mail: kate.fosha@sheingroup.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.09.2023, 09:06
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ