Newsletter

Zdrowie i styl życia

Śniadanie prasowe ABM dot. konkursu na niekomercyjne badania kliniczne w obszarze chorób rzadkich

22.07.2021, 15:13aktualizacja: 22.07.2021, 15:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 22.07.2021, godz. 09:30

Śniadanie prasowe poświęcone było zaprezentowaniu kluczowych założeń programu Agencji Badań Medycznych dotyczącego działalności badawczo-rozwojowej w obszarze chorób rzadkich.

W ramach wydarzenia przedstawione zostały wybrane projekty, mające na celu zwiększenie dostępu do skutecznych metod leczenia i diagnostyki wśród pacjentów zmagających się chorobami uznanymi za rzadkie lub ultrarzadkie. Ponadto beneficjenci konkursu zaprezentowali krótko- i długoterminowe cele projektów, które uzyskały dofinansowanie Agencji Badań Medycznych.

Źródło informacji: Agencji Badań Medycznych

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 22.07.2021, 15:13
Źródło informacji Agencji Badań Medycznych
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ