Newsletter

Zdrowie i styl życia

Śniadanie prasowe: „Centra Zdrowia Psychicznego - co się udało a co jeszcze przed nami”

14.12.2020, 13:53aktualizacja: 14.12.2020, 13:58

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

14.12.2020, godz. 10:00

Centrum Zdrowia Psychicznego to miejsce w którym można dostać natychmiastowe, bezpłatne, różnorodne wsparcie jak najbardziej dopasowane do potrzeb. Mamy w Polsce już 33 Centra Zdrowia Psychicznego. Jakie zmiany czekają nas w przyszłym roku i w dalszej perspektywie? Na konferencji opowiedzieli o tym: Maciej Miłkowski - podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, prof. Jacek Wciórka - przewodniczący Rady do spraw Zdrowia Psychicznego przy Ministerstwie Zdrowia, wieloletni pracownik Instytutu Psychiatrii i Neurologii, jeden z inicjatorów rozwijania w Polsce leczenia środowiskowego, dr Marek Balicki - kierownik Biura do spraw Pilotażu Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego, Joanna Rogalska, asystentka zdrowienia w Słupskim Centrum Zdrowia Psychicznego.

Źródło informacji: Narodowy Program Ochrony Zdrowia Psychicznego

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 14.12.2020, 13:53
Źródło informacji Narodowy Program Ochrony Zdrowia Psychicznego
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ