Newsletter

Zdrowie i styl życia

Śniadanie prasowe pt. „Standardy działania Centrum Zdrowia Psychicznego”

06.12.2021, 17:00aktualizacja: 07.12.2021, 09:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - Kadr z filmu
PAP MediaRoom - Kadr z filmu
Termin konferencji: 06.12.2021, godz. 10:00

Spotkanie z mediami poświęcone trwającej właśnie w Polsce transformacji leczenia psychiatrycznego, w ramach której powstają Centra Zdrowia Psychicznego. Są to miejsca, w których pomoc jest dostępna natychmiast przez całą dobę. W ostatnich dniach została zakończona wielomiesięczna praca ekspertów dotycząca standardów organizacyjnych Centrów Zdrowia Psychicznego. W opracowanych standardach uwzględniono dotychczasowe doświadczenia z rozwoju kompleksowej pomocy w centrach. Na konferencji o zasadach działania centrów opowiedziały m.in. dr Anna Depukat, kierownik Biura do spraw pilotażu Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego i Dorota Olczyk, przewodnicząca zespołu do spraw kontynuacji reformy systemu ochrony zdrowia psychicznego działającego przy Ministerstwie Zdrowia.

Źródło informacji: Narodowy Program Ochrony Zdrowia Psychicznego

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 06.12.2021, 17:00
Źródło informacji Narodowy Program Ochrony Zdrowia Psychicznego
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ