Newsletter

Zdrowie i styl życia

Spotkanie online "Środy o zdrowiu z Komisją Europejską" - nowe struktury, zmiany w starych. O co chodzi w Europejskiej Unii Zdrowotnej?

06.10.2021, 15:30aktualizacja: 08.10.2021, 10:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Zdrowie - kadr z filmu
Serwis Zdrowie - kadr z filmu
Termin spotkania: 06.10.2021, godz. 11:00

Pierwsze spotkanie z cyklu „Środy o Zdrowiu z Komisją Europejską”, który realizują dziennikarze Serwisu Zdrowie PAP we współpracy z Przedstawicielstwem KE w Polsce, już za nami. Zapraszamy do obejrzenia pełnego zapisu wideo z tego wydarzenia. Można się z niego dowiedzieć m.in. w jakim celu został niedawno powołany Europejski Urząd ds. Gotowości i Reagowania na wypadek Stanu Zagrożenia Zdrowia (HERA), a także jak będzie wyglądać jego współpraca z Europejską Agencją Leków (EMA) i Europejskim Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC).

O tych wszystkich kwestiach Justyna Wojteczek, redaktor prowadząca Serwisu Zdrowie, rozmawiała z dr. Andrzejem Rysiem, dyrektorem ds. systemów opieki zdrowotnej, produktów medycznych i innowacji z Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności w Komisji Europejskiej.

Źródło informacji: Serwis Zdrowie

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 06.10.2021, 15:30
Źródło informacji Serwis Zdrowie
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ