Newsletter

Zdrowie i styl życia

Środy o zdrowiu z Komisją Europejską: EKUZ, e-recepta, unijny certyfikat COVID-19… Co dalej? Perspektywy i wyzwania w cyfryzacji danych w ochronie zdrowia

27.10.2021, 14:00aktualizacja: 27.10.2021, 14:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Zdrowie - kadr z filmu
Serwis Zdrowie - kadr z filmu
Termin spotkania: 27.10.2021, godz. 11:00

Spotkanie online z Natalią Żylińską-Putą, ekspertką ds. cyfryzacji usług w zdrowiu z Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności w Komisji Europejskiej oraz dr. Adamem Kozierkiewiczem, ekspertem ds. ochrony zdrowia, konsultantem w JASPERS, Europejski Bank Inwestycyjny. Dyskusja dotyczyła problematyki unijnych dokumentów medycznych i cyfryzacji w ochronie zdrowia.

Źródło informacji: Serwis Zdrowie

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 27.10.2021, 14:00
Źródło informacji Serwis Zdrowie
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ