Newsletter

Zdrowie i styl życia

Szprotawa: Jakość powietrza sprawdzisz przy ratuszu

07.06.2023, 09:50aktualizacja: 07.06.2023, 09:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Szprotawa
Fot. UM Szprotawa
Przed wejściem głównym do ratusza zamontowany został ekran ledowy informujący o jakości powietrza. Wyświetlane tam dane określają aktualne stężenie pyłów zawieszonych PM 2.5 i PM 10, a także wilgotność, ciśnienie i temperaturę powietrza.


Zakup ekranu sfinansowany został ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze. Prezentowane na wyświetlaczu parametry pochodzą z odczytów z miernika jakości powietrza zlokalizowanego przy ulicy Kopernika 23 w Szprotawie.

Ten sam zakres danych dostępny jest również na stronie:
https://szprotawa.pl/PL/strona_glowna/

Dodatkowo, z nowego mini telebimu dowiemy się o stopniu realizacji programu „Czyste Powietrze” w naszej gminie, m.in. o ilości złożonych wniosków, liczbie zrealizowanych przedsięwzięć i zawartych umów o dofinansowanie, czy kwocie wypłaconych dotacji.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 07.06.2023, 09:50
Źródło informacji Szprotawa
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii