Newsletter

Zdrowie i styl życia

Szprotawa: Test nowego stoku narciarskiego

14.02.2023, 09:07aktualizacja: 14.02.2023, 09:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Szprotawa
Fot. UM Szprotawa
Wcale nie trzeba jechać w góry, by pojeździć na nartach. 9 lutego w Szprotawie pilotażowo otwarto naśnieżony stok narciarski. Zapraszamy do testowania małych i dużych, spragnionych aktywności typowych dla zimowej aury.

Przed uczniami jeszcze kilka dni ferii, które polecam wykorzystać na zabawę na szprotawskim stoku narciarskim – mówi burmistrz Mirosław Gąsik. Pilotażowo otwieramy nasz pierwszy szprotawski stok narciarski. Armatki śnieżne pracują pełną parą, ujemne temperatury nam sprzyjają, a my uczymy się i testujemy.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 14.02.2023, 09:07
Źródło informacji Szprotawa
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii