Newsletter

Zdrowie i styl życia

Trzcianka: Powstał plac warcabowy w Rychliku

01.04.2021, 11:37aktualizacja: 01.04.2021, 11:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Powstał plac warcabowy w Rychliku; Fot. UM Trzcianka
Powstał plac warcabowy w Rychliku; Fot. UM Trzcianka
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rychlik zakończyło prace nad realizacją projektu, z którego na pewno skorzystają mieszkańcy. Dzięki budowie obiektu rekreacyjnego przy Szkole Podstawowej w Rychliku, powstał wspaniały plac warcabowy do gry w warcaby stupolowe na świeżym powietrzu.

Oświetlony lampami solarnymi, otoczony pięknymi drewnianymi ławkami, wyposażony w kosze do segregacji odpadów oraz trzy stoły betonowe wraz z ławeczkami, gdzie będziemy mogli spędzać czas grając w chińczyka oraz tradycyjne warcaby.

Obiekt już przetestowany, a pierwsi warcabiści, jak widać, zadowoleni!

Przypomnijmy, że kwota 50 097,00 zł, czyli aż 90% wartości całego projektu, pochodzi ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014 – 2020. Inwestycja została zrealizowana dzięki wsparciu Czarnkowsko-Trzcianeckiej LGD realizującej projekt w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014 – 2020.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 01.04.2021, 11:37
Źródło informacji Trzcianka
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ