Newsletter

Zdrowie i styl życia

Tumi rozpoczyna kampanię Tegra-Lite® i Alpha Bravo Jesień 2024 z udziałem zawodowego piłkarza Sona Heung-Mina

20.06.2024, 15:52aktualizacja: 20.06.2024, 16:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Tumi
PR Newswire/Tumi
Najnowsza Kampania Marki Pod Hasłem „Stworzone Dla Chwil, Które Nas Kształtują” (Made for Moments that Make Us), odsłania kulisy podróży globalnego ambasadora marki z TUMI.

NOWY JORK, 20 czerwca 2024 r. /PRNewswire/ -- Dzisiaj międzynarodowa marka podróżnicza i lifestyle’owa TUMI.com startuje z kampanią swoich ukochanych kolekcji Tegra-Lite® i Alpha Bravo z udziałem globalnego ambasadora marki i zawodowego piłkarza, Sona Heung-Mina. Kampania ukazuje Sona będącego w swoim żywiole w jego drugim domu, na słynnym stadionie drużyny Tottenham Hotspur i odkrywa rąbka tajemnicy jego dynamicznego życia z produktami TUMI u boku.

W kampanii przyjęto bardziej osobiste, stylistyczne podejście, uchwycone przez autora filmów dokumentalnych WARDA i duet koreańskich fotografów JI + DOH, którzy wnoszą ciepło i wrażliwość zakulisowych momentów do najnowszej kampanii marki TUMI. „Byłem osobiście podekscytowany faktem, że kampania osadzona jest w moim drugim domu” - powiedział piłkarz Son Heung-Min. Zawsze cenię sobie to, że TUMI jest przy mnie i mnie wspiera, niezależnie w jaką podróż się wybieram”.

Podczas trzech lat pełnienia funkcji globalnego ambasadora TUMI, Son każdego dnia wykonywał ciężką pracę, aby spełnić swoje marzenia - od udziału w mistrzostwach świata w piłce nożnej, przez zdobycie prestiżowego Złotego Buta Premier League, po objęcie funkcji kapitana drużyny Tottenham, z TUMI u swojego boku. Nowa kampania rzuca światło na dyscyplinę, jaka musi być utrzymywana, aby odnieść sukces, z zaufanymi i eleganckimi kolekcjami Tegra-Lite i Alpha Bravo, nieugiętymi towarzyszami Sona. Perspektywa kampanii ukazuje produkty, które uchwycono w sposób doniosły i autentyczny na kultowym stadionie i podczas podróży Sona. Od największych wygranych po momenty niestrudzonych poszukiwań, TUMI jest na miejscu, aby pomóc mu wytrwać i osiągać wyniki na najwyższym poziomie.

„Niewiele osób wie, że charakterystyczny „fotograficzny” gest radości Sona po zdobyciu gola jest symbolem jego pragnienia uchwycenia tych momentów i zachowania ich w pamięci. Nasza najnowsza kampania w sposób twórczy inspiruje się tą koncepcją; cały czas towarzyszymy Sonowi w jego pełnym wydarzeń życiu, a produkty TUMI stworzono do przechowywania chwil, które nas kształtują” - powiedziała Jill Krizelman, starsza wiceprezes ds. globalnego marketingu i e-commerce. „Jako dwie kultowe kolekcje TUMI, Tegra-Lite® i Alpha Bravo reprezentują sobą charakterystyczną dla tej marki siłę, funkcjonalność i wytrzymałość. Kampania wprowadza te filary marki w życie, pokazując dokładnie w jaki sposób produkty TUMI zostały opracowane dla każdego etapu tej podróży”.

Każda walizka TUMI Tegra-Lite® (895 $ - 1 295 $) została wykonana z trwałego i lekkiego materiału Tegris®, stosowanego w kamizelkach kuloodpornych, samochodach wyścigowych i sprzęcie sportowym. Obudowa zewnętrzna Tegra-Lite® składa się z połączonych warstw, co sprawia, że jest to niezawodny wybór na wiele kilometrów podróży. Kolekcja Alpha Bravo (195 $ - 1 095 $) obejmuje hiper-funkcjonalne torby dotrzymujące kroku szybkiemu tempu życia. Każda torba Alpha Bravo wykonana została z nylonu balistycznego, materiału, z którego marka TUMI jest znana od ponad trzydziestu lat. Tegra-Lite® i Alpha Bravo są wypróbowanymi i autentycznymi kolekcjami TUMI, które zawierają w sobie DNA marki i nieustannie cieszą się uwielbieniem klientów.

Wyposażone w liczne funkcje, zaprojektowane w przemyślany sposób i zbudowane w celu zapewnienia wytrzymałości, produkty marki TUMI stworzono dla chwil, które nas kształtują. Kolekcje Tegra-Lite® i Alpha Bravo dostępne są na stronie TUMI.com i w sklepach TUMI na całym świecie.

TUMI

Od 1975 r. firma TUMI produkuje światowej klasy produkty biznesowe i podróżne oraz wytrzymałe produkty luksusowe, które ułatwiają i upiększają wszystkie aspekty życia w drodze, oraz podnoszą jego poziom. Łącząc funkcjonalność z pomysłowością, firma z zaangażowaniem udoskonala podróżowanie jako towarzysz dynamicznych osób, które dążą do realizacji własnych pasji. Więcej informacji na temat TUMI znajduje się na stronie TUMI.com ani na profilach firmy na portalach Instagram, TikTok, Facebook, oraz YouTube.

Marka TUMI i logo TUMI są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do spółki Tumi, Inc. © 2024 Tumi, Inc.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2423872/TUMI_BLACK_Logo.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2423873/1080X1080_240311_JD_TUMI_SHOT_08_FW24_SON_TALENT_TEGRA_INTL_CO_BLACKGRAPHITE_061_FINAL_RGB_300.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2423874/1080X1080_240311_JD_TUMI_SHOT_04_FW24_SON_TEGRA_INTLCO_AND_EXTTRIP_EMERALD_090_FINAL_RGB_300.jpg

Źródło: Tumi, Inc.

KONTAKT:

Alexandra Gillis

TUMI

e-mail: alexandra.gillis@tumi.com

-

Hailey Hauldren

SHADOW

e-mail: hhauldren@weareshadow.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.06.2024, 15:52
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ