Newsletter

Zdrowie i styl życia

Voucher na przeżycie w Polsce? - viral, który stał się hitem

09.02.2023, 09:22aktualizacja: 09.02.2023, 13:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Wyjątkowy Prezent (1)
Wyjątkowy Prezent (1)
Mimo, że brzmi dość absurdalnie, to cała historia jest jak najbardziej prawdziwa, a sam produkt istnieje naprawdę. Wszystko zaczęło się od kampanii walentynkowej, której częścią jest siatka o powierzchni 400 m2, wisząca w centrum Warszawy.

Mieszkańcy stolicy Polski od ponad tygodnia mogą podziwiać siatkę przy Rotundzie, zwracającą uwagę na różne oblicza miłości. „Odważ się mówić: kocham” to hasło, które niesie za sobą proste przesłanie - miłość jest wyjątkowa.

Oprócz charakterystycznego tekstu, możemy zauważyć na niej cztery pary – różnej orientacji i pochodzenia, które pokazują, że miłość nie zna granic.

To jednak wciąż nie tłumaczy historii Vouchera na przeżycie. Jak powstał viral? W lewym dolnym rogu siatki jest napis „Na walentynki podaruj Voucher na przeżycie”. I to właśnie trzy ostatnie wyrazy zostały podchwycone na najpopularniejszych serwisach Facebook i Instagram, przez topowych polskich influencerów.

„Doskonały prezent”, „Przyda się taki w Polsce”, „Na trudne czasy idealny”... takie komentarze to tylko część z tych, które pojawiły się w internecie. Voucher na Przeżycie, które rozumiane jest jako przetrwanie, stał się viralem, który zaczął żyć swoim życiem. Wyjątkowy Prezent szybko zareagował na tę interpretację, tworząc bezcenny Voucher na Przeżycie w Polsce, który każdy może pobrać za darmo i wykorzystać w celach humorystycznych.

„Polska... Tu nawet Bear Grylls nie nakręcił żadnego odcinka swojej Szkoły Przetrwania. A jeśli nakręcił, to słuch o nim zaginął... Po prostu było za ciężko. Specjalnie dla Ciebie - Voucher na Przeżycie, czyli krótki poradnik >>Jak przetrwać w Polsce?<<.

1 - Zamiast prądem świeć przykładem.

2 - Uśmiechaj się do bliskich

3 - Odważ się mówić: >>Kocham<

I będzie wyjątkowo!” - można przeczytać na Voucherze.

W social mediach Wyjątkowego Prezentu pojawiła się wzmianka o tym, że „wymarzone Vouchery” zostały przygotowane wraz z zaproszeniem na inne przeżycie - komediową kolację Shitty Dinner. Dystans, humor, dobra zabawa. Może to jest sposób na przetrwanie w Polsce? To właśnie pokazał nam Wyjątkowy Prezent.

Wyjątkowy Prezent, współtworzący Emoti Group, to pierwsza w Polsce firma oferująca prezenty w formie niezwykłych przeżyć. W jej ofercie znajduje się ponad 8000 ekscytujących przeżyć, które sprawdzają się jako prezenty na każdą okazję, w tym również na walentynki.

Źródło informacji: Wyjątkowy Prezent

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 09.02.2023, 09:22
Źródło informacji Wyjątkowy Prezent
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii