Newsletter

Zdrowie i styl życia

Warsztaty online pt. „Jak leczyć astmę w dobie pandemii COVID-19?”

27.04.2021, 17:35aktualizacja: 30.04.2021, 10:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 26.04.2021, godz. 10:00

Jak chorzy na astmę przechodzą COVID-19? Czy mają dostęp do szczepień przeciw SARS-CoV-2? Astma to choroba nieuleczalna, ale właściwie leczona pozwala normalnie funkcjonować. Trzeba ją tylko na czas zdiagnozować i odpowiednio monitorować, co w dobie panedmii nie jest proste. W związku ze Światowym Dniem Astmy eksperci przedstawili obowiązujące aktualnie standardy leczenia astmy i astmy ciężkiej zgodne z wytycznymi GINA. O nowoczesnym podejściu do leczenia, terapiach dostępnych aktualnie dla polskich pacjentów, o problemach z prowadzeniem chorych wynikających z pandemii koronawirusa, a także o rehabilitacji pocovidowej mówili: prof. Karina Jahnz-Różyk, dr n. med. Aleksandra Kucharczyk, prof. Marek Kulus, prof. Paweł Majak oraz dr n. med. Piotr Dąbrowiecki. 

W związku ze Światowym Dniem Astmy eksperci przedstawili obowiązujące aktualnie standardy leczenia astmy i astmy ciężkiej zgodne z wytycznymi GINA.

Źródło informacji: Agencja Deva

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 27.04.2021, 17:35
Źródło informacji Agencja Deva
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii