Newsletter

Zdrowie i styl życia

Webcast: „Plan szczepień przeciw COVID-19”

22.02.2021, 12:58aktualizacja: 22.02.2021, 13:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Zdrowie - kadr z filmu
Serwis Zdrowie - kadr z filmu
Termin webcastu: 22.02.2021, godz. 11:00

Gośćmi Serwisu Zdrowie PAP byli: prof. Andrzej M. Fal, specjalista chorób wewnętrznych i alergologii, kierownik Kliniki Alergologii, Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych w Szpitalu MSWiA w Warszawie oraz lekarz Anna Krzyszowska-Kamińska, specjalistka medycyny rodzinnej.

Eksperci opowiedzieli m.in. o korzyściach wynikających ze szczepień przeciw COVID-19 w technologii mRNA oraz roli mediów w przekazywaniu rzetelnych informacji społeczeństwu.

Źródło informacji: Serwis Zdrowie

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 22.02.2021, 12:58
Źródło informacji Serwis Zdrowie
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ