Newsletter

Zdrowie i styl życia

WeNet i WebWave partnerami 3. edycji Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

11.04.2024, 10:33aktualizacja: 11.04.2024, 10:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

WeNet (1)
WeNet (1)
Już 5 maja br. odbędzie się 3. edycja zawodów w chodzie sportowym Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. To zarówno zwieńczenie tegorocznej majówki, jak i wysokiej rangi prestiżowe wydarzenie, podczas którego zmierzą się gwiazdy światowego chodu sportowego. WeNet, jako partner wydarzenia, dołączył już do tej inicjatywy po raz kolejny. W tym roku partnerem technologicznym Warsaw Race Walking Cup jest należąca do Grupy WeNet spółka WebWave. W ramach współpracy zaprojektowała stronę zawodów, wykorzystując swój kreator www. Strona walkingkorzeniowski.com umożliwia rejestrację zawodników i zawodniczek z całego świata.

Tegoroczna impreza odbędzie się w malowniczej scenerii Starego Miasta w Warszawie, pomiędzy Placem Teatralnym a Placem Piłsudskiego, co stanowi dodatkową atrakcję dla zawodników i kibiców. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Roberta Korzeniowskiego, polskiego czterokrotnego mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym. Po raz kolejny, wszystkich uczestników tej imprezy połączy przyjemne z pożytecznym, czyli pasja, sport, rozrywka i biznes.

„Aktywność fizyczna oraz zdrowy tryb życia to bezcenne źródła dobrostanu, który w codziennym życiu jest bardzo ważny, ponieważ daje nam siłę do działania. W WeNet od zawsze wspieramy je szczególnie, i to nie tylko dlatego, że Robert Korzeniowski jest naszym ambasadorem. Udział w wydarzeniach sportowych aktywizujących miłośników chodu sportowego, w tym młode pokolenie, to dla nas czysta przyjemność i satysfakcja” - mówi Michał Wrzesiński, Chief Growth Officer w WeNet.

3. edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup po raz kolejny odbędzie się w ramach prestiżowego cyklu Race Walking World Tour Gold. Światowej rangi zawodniczki i zawodnicy, rywalizować będą tradycyjnie w chodzie na 20 kilometrów oraz po raz pierwszy, na dystansie dwa razy krótszym.

„Wierzymy, że dbanie o balans we wszystkich sferach życia przynosi wiele korzyści, nie tylko dla jednostki, ale także dla społeczeństwa jako całości. Dlatego też staramy się tworzyć warunki sprzyjające osiągnięciu tej równowagi i inspirujemy innych do podążania tą drogą” - komentuje Robert Korzeniowski.

Podobnie jak w poprzednich latach, tegoroczna edycja zawodów będzie miała charakter międzynarodowy, a na starcie stanie wielu utytułowanych zawodników z całego świata. Dla wielu z nich będzie to także doskonała okazja do poprawy swoich rekordów osobistych oraz zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej rywalizacji.

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup będzie wyjątkowo emocjonująca i niezapomniana dla wszystkich jej uczestników. Oczekuje się wielu niespodzianek i zaciętej walki o zwycięstwo, dlatego warto śledzić to wydarzenie i kibicować swoim ulubionym zawodnikom.

„Robert Korzeniowski to nie tylko olimpijska legenda, ale także wytrwały promotor zdrowego stylu życia. Cieszymy się, że tworząc stronę internetową zawodów, mamy swój wkład w projekt Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. Aktywny tryb życia pomaga w zachowaniu dobrej formy - nasz kreator pomaga natomiast w zachowaniu Twojej dobrej formy w sieci" - dodaje Maciej Czajkowski, CEO WebWave.

Warszawski mityng, odbywający się dwa tygodnie po Drużynowych Mistrzostwach świata w Antalyi, będzie dla sportowców nie tylko ważnym etapem w budowaniu formy, ale także doskonałą okazją do uzyskania kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które rozpoczną się 82 dni później.

O WeNet

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1500 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma posiada w pakiecie wszystkie usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 70 000 małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i posiada biura w 17 lokalizacjach.

https://wenet.pl/

O WebWave by WeNet

WebWave od 11 lat rozwija kreator stron internetowych, umożliwiający ich tworzenie bez potrzeby kodowania, zarówno w wersji od zera jak i na podstawie gotowych szablonów. Od 2013 roku pozyskał on ponad 600 tys. zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Flagowymi rozwiązaniami firmy są narzędzia AI Builder™ oraz AI Writer™, umożliwiające stworzenie strony od zera w kilka minut, na podstawie algorytmów AI oraz krótkiej ankiety wypełnianej przez użytkownika.

https://webwavecms.com/

KONTAKT:

Tomasz Jaros

Menedżer Komunikacji WeNet

Tel. +48 782 180 917

e-mail: tjaros@wenet.pl

Źródło informacji: WeNet

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 11.04.2024, 10:33
Źródło informacji WeNet
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ