Newsletter

Zdrowie i styl życia

XXI Ogólnopolska konferencja „Polka w Europie”

28.09.2022, 08:56aktualizacja: 07.12.2022, 10:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 23-24.09.2022, godz. 10:00

XXI Ogólnopolska konferencja „Polka w Europie” - dzień pierwszy 23.09.2022 r.

XXI Ogólnopolska konferencja „Polka w Europie” - dzień drugi 24.09.2022 r.

W czasie 2 dni wykładów mowa była m. in. o kompleksowym podejściu do pacjentów z chorobami serca i znaczeniu diagnostyki molekularnej w onkologii. Wybitni eksperci przedstawili najnowsze doniesienia dotyczące leczenia SMA, schorzeń urologicznych i ginekologicznych oraz rolę pierwiastków w leczeniu nowotworów. Dowiedzieliśmy się czy zdrowie jamy ustnej należy do priorytetów zdrowotnych w Polsce? Poruszona została ponadto tematyka terapii otyłości, zaburzeń snu i nowoczesnego korygowania wad zgryzu. Usłyszeliśmy też dlaczego nie powinniśmy bagatelizować chorób zakaźnych?

Źródło informacji: Agencja Deva

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 28.09.2022, 08:56
Źródło informacji Agencja Deva
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii