Newsletter

Zdrowie i styl życia

Zlecone: Aplikacja mobilna szusujemy.pl dostępna na iPhonie!

22.12.2010, 12:48aktualizacja: 22.12.2010, 12:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Nasza aplikacja jest dostępna na kolejnym modelu telefonu komórkowego - na iPhonie. Dzięki aplikacji mobilnej na iPhona użytkownicy tych aparatów mogą zamieszczać zdjęcia i komentarze o aktualnych warunkach na stokach z wyjazdów na narty i deskę bezpośrednio z własnego telefonu. Robisz zdjęcie aparatem w telefonie, zamieszczasz przy danym stoku i wszystko trafia od razu na stronę szusujemy.pl.

Wcześniej została udostępniona wersja obsługująca platformę Android (smartfony: HTC, Samsung, LG, Motorola). Niedługo pojawi się aplikacja na Nokię. Zachęcamy do śledzenia aktualności pod adresem: http://szusujemy.pl/informacja/Aplikacja-mobilna

Dla wszystkich użytkowników naszej aplikacji mobilnej szusujemy.pl zorganizowało konkurs. Każda dodana na stronę serwisu treść jest automatycznie rejestrowana na stronie. Każde dodane zdjęcie i komentarz są punktowane. Najaktywniejszy użytkownik dostanie zimową Nokię N97mini. Akcja trwa do 28 lutego 2011 roku.

Dzięki aplikacji każdy jej użytkownik ma możliwość przeglądania bazy ośrodków narciarskich http://szusujemy.pl na własnym telefonie komórkowym w każdym miejscu i o każdej porze. Warunki narciarskie, opinie o stokach, pogoda, restauracje, szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu i wszystko, czego potrzebujesz planując lub będąc na nartach i desce.

Nasz serwis zawiera bazę ponad 200 wyciągów narciarskich, szkółek i wypożyczalni sprzętu oraz punktów gastronomicznych zlokalizowanych przy nich. Dzięki ciągłemu wprowadzaniu zmian przez twórców portalu, właścicieli stoków oraz użytkowników, którzy komentują warunki narciarskie w różnych miejscach serwisu, znaleźć tu można aktualne informacje.

Darmowa aplikacja mobilna do ściągnięcia na: http://szusujemy.pl/informacja/Aplikacja-mobilna

Spędzaj aktywnie czas, dziel się zdjęciami z zimowych wypadów z innymi użytkownikami szusujemy.pl, a w nagrodę możesz dostać nowy telefon. Nie czekaj i zrób sobie świąteczny prezent!

Plik graficzny (widok z wyszukiwarki stoków szusujemy.pl na Twoim telefonie) dotyczący tej informacji prasowej znajduje się na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem http://siz.pap.pl.

Źródło informacji: szusujemy.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.12.2010, 12:48
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii