Newsletter

Zdrowie i styl życia

Zlecone: Business Travel Awards: hotel.de AG nominowany z międzynarodową markę hotel.info

15.11.2010, 11:00aktualizacja: 15.11.2010, 11:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Norymberga, 15 listopada 2010 r. - Firma hotel.de AG ze swoją międzynarodową marką www.hotel.info (http://www.hotel.info) została w ramach renomowanej nagrody Business Travel Awards zakwalifikowana wstępnie do kategorii najlepszych serwisów rezerwacji hotelowych i nominowana do nagrody Business Travel Award w tej kategorii.

Międzynarodowe jury złożone z ekspertów w sprawach podróży służbowych i kompetentnych redaktorów naczelnych wiodącego europejskiego magazynu podróży biznesowych "Buying Business Travel" na podstawie różnych, nieopublikowanych kryteriów zakwalifikowało najlepszych usługodawców w 21 różnych katergoriach. Wśród nich w kategorii "Najlepszy serwis rezerwacji hotelowych", w której obok trzech innych nominowanych startuje hotel.de AG ze swoją międzynarodową marką hotel.info.

W listopadzie nastąpi finałowe rozstrzygnięcie, którego dokona równie znamienite jury. Wieczorem, 24 stycznia 2011 r. podczas uroczystej gali w Londynie zostaną ogłoszeni zwycięzcy.

Heinz Raufer, z zarządu firmy hotel.de AG, o nominacji: "Oczywiście cieszymy się szczególnie, ponieważ jest to dla nas sygnał, że nasza międzynarodowa, ale ciągle jeszcze młoda domena www.hotel.info (http://www.hotel.info) rozwija się w dobrym kierunku. Nominacja jest dla nas jednocześnie dobrą motywacją, aby każdego dnia pracować nad tym, żeby zostać wiodącym serwisem rezerwacji hotelowych online również w skali całego świata."

http://www.hotel.info/Press.aspx?lng=PL

hotel.info - międzynarodowa marka hotel.de AG - została stworzona z myślą o wsparciu ekspansji na rynkach międzynarodowych. W celu pozyskania nowych klientów i hoteli za granicą zostały już otwarte biura handlowe w Wielkiej Brytanii (Londyn), Francji (Paryż), Hiszpanii (Barcelona), we Włoszech (Rzym) i w Chinach (Szanghaj). Przy tym duży udział klientów działających na rynkach międzynarodowych ułatwia firmie wejście na nowe rynki. Celem jest osiągnięcie przez hotel.info na wymienionych rynkach zagranicznych, a następnie sukcesywnie w całej Europie, pozycji wiodącego serwisu rezerwacji hotelowych dla osób prywatnych i firm.

KONTAKT:

hotel.info

Timo Vavrinec

Hugo-Junkers-Str. 15-17

90411 Nürnberg, Deutschland

tel. +49-(0)911-59832-0

faks: +49-(0)911-59832-11

e-mail: presse@hotel.info

http://www.hotel.info

Źródło informacji: APA-OTS

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.11.2010, 11:00
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ