Newsletter

Zdrowie i styl życia

Zlecone: Czy liczba alergików wciąż rośnie?

05.11.2010, 13:46aktualizacja: 05.11.2010, 13:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

O godzinie 11.10 w środę 10 listopada 2010 r. odbędzie się spotkanie z dziennikarzami w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Aula A, ul. Księcia Trojdena 2a.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną wyniki najnowszych badań dotyczących chorób alergicznych. Zebrane zostały one w ramach projektu realizowanego w szkołach podstawowych na terenie Warszawy w 2010 roku. Badanie realizowane było przez Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii pod patronatem i przy wsparciu Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Na państwa pytania będą odpowiadali:

- prof. dr hab. Bolesław Samoliński – kierownik Zakładu Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pomysłodawca i główny koordynator programu ECAP (Epidemiologia Chorób Alergicznych w Polsce),

- dr Filip Raciborski – kierownik Zakładu Promocji Zdrowia i Epidemiologii w Instytucie Reumatologii,

- mgr Aneta Tomaszewska – asystent w Zakładzie Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

KONTAKT:

Piotr Samel-Kowalik

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii

tel. (22) 599 21 77

e-mail: piotr.samel@ecap.pl

Źródło informacji: Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.11.2010, 13:46
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ