Newsletter

Zdrowie i styl życia

Zlecone: Innowacyjne rozwiązanie dla pacjentów po chemioterapii - peruka Natural Wig

22.11.2010, 12:03aktualizacja: 22.11.2010, 12:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Peruka Natural Wig "jest znacznie bardziej lekka i delikatniejsza, niż staromodne, grube i ciężkie peruki, do jakich zostaliśmy przyzwyczajeni - zauważa Pani Izabela Szymczak, właścicielka Kliniki Włosów Hair Lab. - Peruka już w pierwszym okresie, kiedy nie ma jeszcze odrostu włosów po chemioterapii, permanentnie zespala się ze skórą głowy, nie ograniczając w ten sposób aktywności pacjenta. Jest ona wykonana z cienkiej bazy, na której osadzone są włosy, dzięki której skóra może swobodnie oddychać. Ma to tym większe znaczenie, że w pierwszej fazie odrostu nasze własne włosy są delikatne i potrzebują trochę czasu, aby nabrały sił i witalności". Natural Wig charakteryzuje się minimalną gęstością włosów. Jej zaletą jest także odkryta linia czoła, dzięki której pacjent ma możliwość ułożenia niemalże każdej fryzury. Jest to o tyle dobre, że nie ogranicza w żaden sposób chorego, a nawet pozwala mu zapomnieć o chorobie czy efektach z nią związanych, w tym wypadku o utracie włosów.

KONTAKT:

Lena Bytkowska

tel. +48 509 136 487

e-mail: magdalena.pytkowska@goodonegroup.pl

Kamil Mazuruk

tel. +48 783 260 282

e-mail: kamil.mazuruk@goodonepr.pl

Źródło informacji: Klinika Włosów Hair Lab

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.11.2010, 12:03
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ