Newsletter

Zdrowie i styl życia

Zlecone: Na narty i snowboard z szusujemy.pl

31.01.2011, 13:45aktualizacja: 31.01.2011, 13:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Ponieważ zima w pełni, a warunki atmosferyczne sprzyjają uprawianiu narciarstwa i snowboardu, zachęcamy do sprawdzania aktualnych warunków narciarskich, w Polsce i za granicą, w serwisie http://szusujemy.pl. Na stronie: warunki panujące na stokach, pogoda, grubość pokrywy śnieżnej, widok z kamer na stoki, ceny biletów, lokalizacja, zdjęcia i opisy ponad 200 ośrodków, wypożyczalnie sprzętu, serwisy narciarskie, trasy narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności, aktualności o wyciągach narciarskich oraz artykuły o tematyce narciarsko-snowboardowej. Dzięki wiadomościom napływającym ze stoków i od samych zainteresowanych, czyli użytkowników, informacje o miejscach zimowego wypoczynku są aktualizowane na bieżąco.

Dla większej wygody użytkowników twórcy portalu udostępnili darmową aplikację mobilną, aby o każdej porze i w każdym miejscu mieć dostęp do danych zawartych na stronie szusujemy.pl. Aplikacja jest dostępna dla telefonów z systemem iOS (iPhone) oraz platformą Android (smartphony: HTC, Samsung, LG, Motorola) do pobrania za darmo na http://szusujemy.pl/informacja/Aplikacja-mobilna.

Jeszcze miesiąc potrwa zimowy konkurs dla użytkowników aplikacji mobilnej szusujemy.pl, w którym do wygrania jest Nokia N97 Mini. Uczestnicy konkursu będą nagradzani za dodawanie komentarzy, opinii i zdjęć do ośrodków narciarskich umieszczonych na portalu szusujemy.pl bezpośrednio za pomocą telefonu komórkowego i aplikacji mobilnej szusujemy.pl. Aktywność każdego uczestnika będzie punktowana. Osoby, które zdobędą najwięcej punktów wezmą udział w losowaniu wspomnianego telefonu komórkowego. Więcej informacji dotyczących udziału w konkursie na: http://szusujemy.pl/informacja/Regulamin-konkursu-iphone

Plik graficzny dotyczący tej informacji prasowej znajduje się na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem http://siz.pap.pl.

Źródło informacji: szusujemy.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 31.01.2011, 13:45
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.