Newsletter

Zdrowie i styl życia

Zlecone: Turez gwarantuje najniższe ceny hoteli

15.11.2010, 17:51aktualizacja: 15.11.2010, 17:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Portal turystyczny Turez, jako jeden z pierwszych w Polsce, wprowadza Gwarancje Najniższej Ceny na rezerwacje hoteli.

15.11.2010 r. - Gdy rezerwujemy pokój w hotelu, jednym z najważniejszych kryteriów wyboru oferty jest oczywiście cena. Według badań Phocus Wright, zanim dokonamy rezerwacji, odwiedzimy średnio cztery portale turystyczne w poszukiwaniu najniższej ceny. Te same badania pokazują też, że nawet zła pogoda nie popsuje nam wakacji tak bardzo jak świadomość, że zapłaciliśmy więcej niż inni.

Powstały w 2007 roku portal Turez w bardzo krótkim czasie stał się liderem na polskim rynku rezerwacji hoteli właśnie dzięki bardzo niskim cenom. "Nasze biuro działa tylko poprzez Internet, dzięki temu nasze koszty są niskie, a to pozwala nam oferować niskie ceny naszym klientom" – powiedział Paweł Mastalerz, prezes Blue T Group, firmy, do której należy portal.

Do tej pory klienci musieli wierzyć Turez na słowo. Jednakże od dziś mają to zagwarantowane. Turez wprowadził właśnie Gwarancje Najniższej Ceny. Dzięki gwarancji każdy klient, który dokona rezerwacji w portalu i w ciągu 24 godzin znajdzie w Internecie niższą cenę, otrzyma zwrot różnicy na kartę Turez, do wykorzystania na przyszłą rezerwację.

"W dzisiejszym świecie pełnym marketingowych sloganów, każda firma twierdzi, że oferuje najniższe ceny. My postanowiliśmy poprzeć nasze słowa czynami. Dodatkowo nasza Gwarancja Najniższej Ceny wpisuje się doskonale w naszą strategię opieki nad klientem na każdym etapie podróży" – dodał Mastalerz.

Szczegóły gwarancji Turez publikuje na swojej stronie internetowej: http://www.turez.pl.

***

Portal Turez działa na polskim rynku od 2007 roku. Słynie z bardzo niskich cen noclegów, wysokiej jakości obsługi klienta, łatwości korzystania z serwisu oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Turez jest członkiem i posiada certyfikat Polskiej Izby Turystyki oraz akredytacje IATAN (Międzynarodowego Zrzeszenia Biur Podróży).

Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.turez.pl.

Plik graficzny dotyczący tej informacji prasowej znajduje się na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem http://siz.pap.pl.

KONTAKT:

Paweł Mastalerz

tel. (22) 266-0133

e-mail: pr@turez.pl

Źródło informacji: Turez.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.11.2010, 17:51
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ