Newsletter

Zdrowie i styl życia

Zlecone: Weekendowe walentynki w Rzymie

20.01.2011, 13:00aktualizacja: 20.01.2011, 13:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Warszawa, 20 stycznia 2011 r. - Już niedługo walentynki. Zakochani mają jeszcze szansę zarezerwować apartament na romantyczny weekend w Rzymie.

Stolica Włoch, Rzym, uważana jest za jedno z najpiękniejszych miast świata, które ciągle przyciąga turystów. Całe miasto z pałacami cesarskimi, pomnikami czasów chrześcijańskich i przedchrześcijańskich, Watykanem czy cennymi kolekcjami dzieł sztuki stanowi wyjątkowe świadectwo 25 wieków historii. Rzym oferuje ponadto wiele atrakcji sportowych, rozrywkowych oraz kulturalnych.

Przytulne, zabytkowe mieszkanie "Cleopatra" w dzielnicy rezydencyjnej San Giovanni na Lateranie stanowi dzięki położeniu w sercu miasta idealną bazę wypadową do zwiedzania Rzymu. Z mieszkania można szybko dotrzeć do wielu restauracji oraz do usytuowanych w odległości zaledwie 600 metrów zabytków, takich jak słynne Koloseum czy Forum Romanum. Położone blisko stacje metra Manzoni i San Giovanni pozwalają na szybkie dotarcie do innych części miasta.

Numer obiektu 508953: apartament w dzielnicy San Giovanni, Rzym, Włochy, 1.622 PLN za 2 osoby, 4 dni/3 noce od 11 do 14 lutego 2011 r., zwierzę dozwolone.

Tysiące innych ofert w całej Europie na stronie http://www.casamundo.pl lub pod bezpłatną infolinią 800 801 105.

KONTAKT:

Casamundo

Katarzyna Janul

tel. 800 801 105 (bezpłatna infolinia)

tel. +48 22 300 8603 (z zagranicy)

e-mail: info@casamundo.pl

http://www.casamundo.pl

Profil przedsiębiorstwa:

CASAMUNDO pośredniczy w wynajmie wspaniałych apartamentów i domków letniskowych w całej Europie. Portal został powołany do życia w 2003 roku w Hamburgu, natomiast w roku 2009 jego działalność została rozszerzona także na rynek polski.

Obecnie portal Casamundo zawiera ponad 100.000 ofert noclegów o wysokim standardzie w ponad 32 europejskich krajach i należy tym samym do wiodących portali pośredniczących w wynajmie apartamentów i domków letniskowych w całej Europie.

Źródło informacji: APA-OTS

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.01.2011, 13:00
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii