Newsletter

Zdrowie i styl życia

Zlecone: Z którą sławą europejscy klienci hotel.info najchętniej spędziliby noc w pokoju hotelowym

24.11.2010, 10:00aktualizacja: 24.11.2010, 10:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Pretty Woman wyprzedza Larę Croft i Zetę-Jones, filmowy doktor opiekuje się buddystami i piratami.

Norymberga, 24 listopada 2010 r. – "Wyobraź sobie, że mógłbyś spełnić swoje życzenie - spędzić noc w pokoju hotelowym w towarzystwie jednej z tych znanych osobistości – kogo byś wybrał?". Takie pytanie postawił swoim europejskim klientom hotel.info (www.hotel.info), bezpłatny serwis rezerwacji hotelowych online z bazą ponad 210 000 hoteli na całym świecie. Zapytane Panie i Panowie mogli przy tym wybrać zarówno spośród aktualnych "Gwiazd & Gwiazdeczek", jak i spośród znanych osobistości historycznych osobę, która zapełniłaby pustkę rozmyślań w pokoju hotelowym.

Wynik: zarówno u Pań, jak i u Panów, wysoko w rankingu stoją osoby ze świata biznesu filmowego. Ale również aktorzy sceny politycznej i postacie historyczne, kobiety i mężczyźni, nie są pomijani.

W odpowiedzi na pytanie o ulubioną gwiazdę żeńską pierwsze miejsce w skali sympatii przedstawicieli silnej płci zdobyła Julia Roberts z wynikiem 19,5 procent. Pretty Woman odsunęła tym samym Angelinę Jolie (16,5 procent), odtwórczynię roli Lary Croft, na drugą pozycję. Catherine Zeta-Jones z wynikiem 15,5 procent zdobyła trzecie miejsce. Jessica Alba, również znana z kontrowersyjnych filmów, jak "Sin City", z niespełna 10 procentami plasuje się w pewnym odstępie za czołową trójką ulubionych "Gwiazdeczek". Trochę zaskakujące: sławne (i będące bohaterkami licznych plotek) divy pop, jak Madonna czy Lady Gaga, wylądowały na środkowych, względnie ostatnich miejscach "międzynarodowego rankingu męskiego".

Europejskie klientki hotel.info (www.hotel.info) przekonał natomiast urok niegdysiejszego filmowego doktora: George Clooney z wynikiem prawie 24 procent damskich głosów zapewnił sobie pierwsze miejsce i stał się jednoznacznym faworytem wśród hotelowych towarzyszy. Ale też Richard Gere cieszy się pełnym uznaniem płci żeńskiej...

http://www.hotel.info/Press.aspx?mode=article&lng=PL&item=884

Kontakt dla prasy:

Timo Vavrinec

Hugo-Junkers-Str. 15-17

90411 Nurnberg, Deutschland

tel. +49-(0)911-59832-0

faks +49-(0)911-59832-11

e-mail: presse@hotel.info

hotel.info

www.hotel.info

Źródło informacji: APA-OTS

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.11.2010, 10:00
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ