Newsletter

Zdrowie i styl życia

Zlecone: Zobacz co możesz zyskać...podczas zakupów w CH Złote Tarasy

09.11.2010, 18:01aktualizacja: 09.11.2010, 18:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

14 listopada br. po raz dziewiętnasty cały świat zwróci uwagę na diabetyków. Powód jest szczególny - Światowy Dzień Walki z Cukrzycą. Z tej okazji, pod hasłem "Przejmijmy kontrolę nad cukrzycą. Teraz!", w weekend 13-14 listopada zostanie otwarte specjalne Cukrzycowe Centrum Edukacji Lilly w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Przez dwa dni, w godzinach 10.00-21.00 będzie można poznać tę niebezpieczną dla zdrowia i życia chorobę, spotkać się ze specjalistami oraz zmierzyć swój poziom cukru.

W weekend 13-14 listopada br. wszystkie osoby, które chciałyby zasięgnąć fachowej porady wykwalifikowanych pielęgniarek, będą miały okazję odwiedzić Cukrzycowe Centrum Edukacji Lilly, zlokalizowane przy wejściu głównym w Centrum Handlowym Złote Tarasy (Warszawa, ul. Złota 59). Uczestnicy akcji będą mogli porozmawiać o swoich problemach zdrowotnych i otrzymają broszury informacyjne związane z tym aspektem choroby, który ich najbardziej interesuje. Osoby, które nie są pacjentami, ale w najbliższym otoczeniu mają osoby chore na cukrzycę, również otrzymają odpowiednie materiały informacyjne. Ponadto w Cukrzycowym Centrum Edukacji Lilly każdy chętny będzie mógł nieodpłatnie zbadać poziom cukru we krwi.

13 listopada dodatkową atrakcją będzie budowanie wielkiej piramidy z kostek cukru - symbolu ogromnej liczby chorych na cukrzycę w Polsce. W budowaniu piramidy uczestniczyć będą, m. in. goście specjalni chorujący na cukrzycę: Jacek Sadowski, basista zespołu muzycznego Leszcze oraz Wojciech Opatowicz, student, pasjonat wspinaczki wysokogórskiej.

Plik graficzny dotyczący tej informacji prasowej znajduje się na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem http://siz.pap.pl.

KONTAKT:

Jerzy Staruchowicz

PR Manager Vision Group

tel. kom. +48 604 937 400

e-mail: j.staruchowicz@visiongroup.pl

Źródło informacji: Vision Group

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.11.2010, 18:01
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ