Newsletter

Zlecone: ISOF przygotowuje się na podwyższony VAT

26.10.2010, 14:41aktualizacja: 26.10.2010, 14:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Firma HEUTHES z dużą uwagą śledzi komunikaty wychodzące z Ministerstwa Finansów odnośnie nowych stawek VAT w wysokości 5%, 8% oraz 23%, które zaczną obowiązywać od 2011 roku i znajdą odzwierciedlenie w systemie ISOF.

Zmiany obejmą: zestawienia i wydruki szczegółowe Rejestrów VAT, obsługę korekt faktur, rozliczenia VAT na wydrukach dokumentów sprzedaży i zakupów. Bardzo ważnym zagadnieniem dla użytkowników systemu będzie aktualizacja konfiguracji drukarek fiskalnych w ISOF oraz po udostępnieniu przez Ministerstwo Finansów nowych wzorów deklaracji podatkowych VAT-7 i VAT-7K szybkie wdrożenie ich w ISOF.

Dzięki technologii Client-Web-Server, w której został stworzony ISOF użytkownicy pracujący w trybie SaaS nie muszą oczywiście dokonywać żadnej aktualizacji oprogramowania. ISOF jak zawsze zostanie dopasowany do aktualnej sytuacji prawnej, a wszelkie zmiany w prawodawstwie zostaną uwzględnione w nowych wersjach, udostępnianych bezpłatnie wszystkim użytkownikom.

"Bulwersujące jest to, że rząd wprowadza nieudokumentowane zmiany nie pozostawiając niezbędnego czasu na aktualizację systemów informatycznych i kas fiskalnych" - powiedział Wojciech Grzybek, Prezes Zarządu HEUTHES Sp. z o.o.

Więcej informacji na stronie: http://www.isof.pl

Źródło informacji: HEUTHES Sp. z o.o.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.10.2010, 14:41
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ