Newsletter

1 700 000 euro rocznie. Firma produktowa SOFTSWISS z oddziałami w Polsce ujawniła, ile wydaje na cele charytatywne

17.04.2023, 12:28aktualizacja: 17.04.2023, 12:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SOFTSWISS(1)
SOFTSWISS(1)
Wielki biznes, który uznaje za swoją misję oraz obowiązek pomagać potrzebującym, nie uchyla się także od pomocy w zwalczaniu skutków tragicznych wydarzeń na świecie. Wśród nich swoją aktywną pozycję w projektach charytatywnych wyraża także międzynarodowa firma produktowo-technologiczna SOFTSWISS, która posiada w Polsce dwa centra programistyczne - w Poznaniu i w Warszawie.

Wiodący światowy producent oprogramowania ujawnił wysokość darowizn, które firma przekazuje ofiarom różnych klęsk żywiołowych na całym świecie. Tylko w zeszłym roku na te cele SOFTSWISS przekazała ogółem 1 700 000 euro. W polskim biurze zauważają, że w dalszym ciągu będą udzielać pomocy tym, komu jest to potrzebne.

„Dobroczynność odgrywa ważną rolę w życiu SOFTSWISS. Założyciele firmy nie bardzo lubią rozwijać ten temat, jako że uważają, iż chęć pomocy innym ludziom jest naturalnym odruchem każdego człowieka. Ale kiedy dowiadujemy się o tej lub innej pomocy, której firma udzieliła potrzebującym w najtrudniejszym dla nich czasie, przepełnia nas uczucie dumy i silne poczucie łączności z firmą i jej wartościami” - mówi dyrektor ds. personalnych SOFTSWISS Julia Onczewa.

Jedna z ostatnich inicjatyw charytatywnych firmy jest związana ze skutkami potężnych marcowych trzęsień ziemi w Turcji, które kosztowały życie ponad 50 tysięcy ludzi. W tym czasie około miliona mieszkańców kraju pozostało bez dachu nad głową, rzeczy osobistych i przedmiotów pierwszej potrzeby.

„Kiedy byliśmy w rejonie katastrofy, widzieliśmy miasta i wsie, leżące w gruzach. To było przerażające. Skontaktowaliśmy się z poszkodowanymi, żeby dowiedzieć się od nich, czego najbardziej potrzebują, a także w jaki sposób możemy im pomóc” - zauważył przedstawiciel firmy Nurullah Yildiz po odwiedzeniu terenów, które ucierpiały w wyniku trzęsienia ziemi.

Aby wnieść swój wkład w odbudowę Turcji, SOFTSWISS wyasygnowała 25 000$ na zakup kontenterów mieszkalnych dla osób, które straciły dach nad głową przez niszczycielski żywioł. Pomoc finansową na zakup produktów żywnościowych i wody pitnej otrzymały także te rodziny, w których są niepełnosprawne dzieci oraz te, które straciły w katastrofie swoich bliskich.

„To, co się wydarzyło w Turcji, jest straszne. Ludzie nie powinni cierpieć z tego powodu. Jednak życie pokazuje, że nikt na tym świecie nie jest bezpieczny. Dlatego zawsze będziemy pomagać tym, którzy tego potrzebują” - skomentował założyciel firmy SOFTSWISS Iwan Montik.

SOFTSWISS

SOFTSWISS - międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Liczba pracowników SOFTSWISS przekroczyła już 1400. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii „Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach: „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” i „Pracownik roku”.

Źródło informacji: SOFTSWISS

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 17.04.2023, 12:28
Źródło informacji SOFTSWISS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.