Newsletter

20 lipca br. Intelly uruchomi innowacyjną platformę inwestycji w nieruchomości

19.07.2022, 09:30aktualizacja: 19.07.2022, 09:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Intelly
Business Wire/Intelly
Ismet Tasceken, dyrektor generalny firmy technologicznej Intelly, zaprezentował nową, wyczekiwaną platformę inwestycyjną, która wykorzystuje technologię tokenizacji opartą na blockchainie, aby uczynić inwestowanie w nieruchomości dostępnym dla każdego.

GENEWA--(BUSINESS WIRE)-- Blockchainowa firma technologiczna Intelly uruchamia 20 lipca br. platformę inwestycyjną w nieruchomości z frakcją NFT (F-NFT). Inwestorzy uzyskają dostęp do inwestycji w nieruchomości na całym świecie, wykorzystując token INTL firmy Intelly do zakupu frakcyjnych aktywów nieruchomościowych na jej zdecentralizowanej platformie inwestycji w nieruchomości. Intelly z powodzeniem zakończyła swoją pierwszą ofertę sprzedaży monet na początku 2022 roku i utworzyła Intelly Exchange – płynny rynek nieruchomości, na którym inwestorzy mogą handlować F-NFT wycenianymi przez uczestników rynku na podstawie rentowności aktywów bazowych. Na giełdzie będą notowane projekty z sektora mieszkaniowego, komercyjnego i przedsiębiorstw, takie jak markowy klub plażowy czy restauracja, które są tokenizowane za pomocą F-NFT, co pozwala inwestorom na zmianę inwestycji w ciągu kilku sekund, w zależności od ich skłonności do ryzyka.

Transformacja procesu inwestowania w nieruchomości za pomocą technologii blockchain

Prezes Intelly, Ismet Tasceken, powiedział: „Wyjątkowe otoczenie biznesowe Szwajcarii zapewnia stabilność i przewidywalność niezbędną dla firm z sektora fintech, które są aktywne w przekształcaniu aktywów takich jak nieruchomości za pomocą technologii blockchain. Mimo że sektor nieruchomości jest obecnie wart ponad 3,7 biliona dolarów, branża cierpi z powodu nieefektywności, która nęka ją od dziesięcioleci. Planujemy wykorzystać nasze ponad 30-letnie doświadczenie, kontakty branżowe oraz potęgę blockchain, aby uwolnić możliwości nowej ery inwestowania w nieruchomości”.

Rynek tokenizacji ma osiągnąć 9,2 mld USD do 2030 r.

Inwestowanie w nieruchomości jest opłacalne w dłuższej perspektywie, jednak wiąże się z koniecznością wpłacenia znacznej zaliczki, co może stanowić barierę wejścia dla wielu inwestorów. Platforma F-NFT firmy Intelly eliminuje większość kroków niezbędnych do uczestnictwa w inwestowaniu w nieruchomości. Jednolity ekosystem Intelly łączy świat fizyczny z wirtualnym, dołączając do szybko rosnącego rynku tokenizacji, który do 2030 roku ma osiągnąć wartość 9,2 mld USD. Zaznaczając, że platforma rozpocznie działalność 20 lipca, Tasceken dodał: „Tym, co wyróżnia Intelly na tle konkurencji, jest doskonałość zastrzeżonej technologii w połączeniu z dogłębnym poznaniem branży. Wszystko to, wraz z naszą siłą finansową, doświadczeniem i wizją, zapewni stworzenie zyskownych możliwości dla naszych klientów poprzez inwestycje w nieruchomości z wykorzystaniem tokenów”.

Zdjęcia/multimedia: https://www.businesswire.com/news/home/52780911/en

Źródło: Intelly

KONTAKT:

Carlos R. Tuzun 
e-mail: contact@intelly.tech 
https://intelly.tech 

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.07.2022, 09:30
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii