Newsletter

AC SA (10/2019) Nabycie akcji AC S.A. z Transzy 2017 w ramach Programu Motywacyjnego przez osobę pełniącą obowiązki zarządcze

02.04.2019, 16:34aktualizacja: 02.04.2019, 16:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 10/2019

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

AC S.A. z siedzibą w Białymstoku (dalej jako "Spółka") informuje, że w dniu 02.04.2019 r. Spółka otrzymała od Pana Jarosława Fliszkiewicza - Dyrektora Generalnego, tj. osoby pełniącej obowiązki zarządcze w Spółce, powiadomienie o objęciu w dniu 02.04.2019 r. akcji Spółki na skutek realizacji praw z warrantów subskrypcyjnych z Transzy 2017 nabytych w ramach Programu Motywacyjnego 2016-2017.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.04.2019, 16:34
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ