Newsletter

ActiveCampaign rozszerza swoją działalność globalną, otwierając nowe centrum w Krakowie

26.02.2024, 09:09aktualizacja: 26.02.2024, 10:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ActiveCampaign, LLC
PR Newswire/ActiveCampaign, LLC
Nowe centrum w Krakowie to strategiczny ruch firmy ActiveCampaign w kierunku wzmocnienia globalnych operacji i kompetencji technologicznych.

Kraków, Polska, 26 lutego 2024 r. /PRNewswire/ -- ActiveCampaign, niezbędna platforma do inteligentnej automatyzacji marketingu, informuje o planowanym otwarciu najnowszego centrum w Krakowie. W ramach dalszej ekspansji ActiveCampaign podejmuje wysiłki na rzecz wzmocnienia swojej obecności na rynku globalnym i doskonalenia usług, aby świadczyć je na jeszcze wyższym poziomie klientom na całym świecie. Otwarcie centrum nastąpi w późniejszym okresie tego roku, ale firma planuje rozpocząć proces rekrutacji i zatrudnienia pracowników już teraz.

Centrum w Krakowie stanowi znaczącą inwestycję w regionie, odzwierciedlając zaangażowanie ActiveCampaign w zapewnienie rosnącej bazie klientów wsparcia i zasobów w ich lokalnym języku. Firma planuje zatrudnić inżynierów i specjalistów ds. produktu, aby zwiększyć swoje kompetencje techniczne, opracowywać innowacyjne rozwiązania i nieustannie rozwijać produkt.

„Nie możemy doczekać się zaznaczenia naszej obecności w Krakowie i powitania utalentowanych pracowników w naszym zespole. Wspólnie będziemy dalej pracować nad innowacjami i dostarczaniem wyjątkowych doświadczeń naszym klientom" - przyznaje Jason VandeBoom, założyciel i CEO ActiveCampaign. „Dzięki rozszerzeniu naszych operacji w Krakowie będziemy czerpać z bogatego źródła wiedzy technicznej i nadal doskonalić naszą platformę, aby sprostać rosnącym potrzebom firm na całym świecie".

Ekspansja ActiveCampaign w Krakowie następuje w okresie szybkiego rozwoju firmy i stanowi decyzję podyktowaną rosnącym zapotrzebowaniem na inteligentne rozwiązania w zakresie automatyzacji marketingu. Wkraczając na rynek w Polsce, firma ActiveCampaign ma na celu zapewnienie lepszej obsługi klientom z Europy i wzmocnienie swojej pozycji jako lidera w branży.

Firma aktywnie rekrutuje najbardziej utalentowanych kandydatów w Krakowie, koncentrując się szczególnie na zatrudnieniu inżynierów i specjalistów ds. produktu, którzy pasjonują się napędzaniem innowacji i dostarczaniem wartości klientom. Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do odwiedzenia poświęconej karierze strony ActiveCampaign w celu uzyskania informacji na temat obecnych możliwości zatrudnienia.

„Z radością dołączamy do tętniącej życiem społeczności technologicznej w Polsce, mając swój udział w prężnie rozwijającym się ekosystemie tego regionu" - mówi Tony Newcome, dyrektor ds. technologii ActiveCampaign. „Dzięki naszemu nowemu centrum stworzymy zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników, którzy współdzielą wizję wspierania małych zespołów w rozwijaniu dużych firm za pomocą automatyzacji marketingu".

Ekspansja rynkowa ActiveCampaign w Krakowie podkreśla zaangażowanie firmy w obszarach innowacji, rozwoju i doświadczeń klienta. Polski Kraków będzie siedzibą siódmego globalnego centrum firmy, dołączając do Australii, Brazylii, Irlandii, Kostaryki i Stanów Zjednoczonych.

ActiveCampaign

ActiveCampaign wspiera małe zespoły w rozwoju dużych firm dzięki niezbędnej platformie do inteligentnej automatyzacji marketingu. Klienci z ponad 170 krajów korzystają z pakietu wstępnie wbudowanych automatyzacji i integracji ActiveCampaign (obejmujące m.in. Facebook, Google, WordPress, Salesforce, Shopify i Square) do spersonalizowanego marketingu, maili transakcyjnych, a także zindywidualizowanych interakcji CRM na każdym etapie cyklu życia klienta.

ActiveCampaign szczyci się najwyższym wskaźnikiem zadowolenia klienta w zakresie automatyzacji marketingu, personalizacji e-commerce, kreowania stron docelowych i systemów CRM według rankingu G2.com, będąc jednym z niewielu rozwiązań opartych na oprogramowaniu, które otrzymały ponad 10 000 pozytywnych recenzji. Platforma ActiveCampaign otrzymała również miano najlepiej ocenianego oprogramowania w witrynie TrustRadius. Dowiedz się więcej i rozpocznij bezpłatny okres próbny na ActiveCampaign.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2345800/Poland_Hub_Announcement_Blog_Twitter_Linkedin_PL.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/653927/4557275/ActiveCampaign_Logo.jpg

Źródło: ActiveCampaign, LLC

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.02.2024, 09:09
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ