Newsletter

AeroFlexx ogłasza partnerstwo z Chemipack w zakresie dostarczania ekologicznych rozwiązań opakowaniowych

14.06.2024, 15:26aktualizacja: 14.06.2024, 15:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/AeroFlexx
PR Newswire/AeroFlexx

WEST CHESTER, Ohio, June 14, 2024 /PRNewswire/ -- AeroFlexx, lider w branży zrównoważonych opakowań, ogłasza strategiczne partnerstwo z Chemipack, rodzinną firmą działającą w Polsce, która dostarcza płynne koncentraty do różnych zastosowań, takich jak produkty gospodarstwa domowego i higieny osobistej, płyny przemysłowe i chusteczki nawilżane. Partnerstwo to umożliwi AeroFlexx i Chemipack zaspokojenie popytu w branży i podejmowanie kluczowych inicjatyw opakowaniowych poprzez wprowadzenie na rynek europejski jednego z najbardziej innowacyjnych i zrównoważonych formatów opakowań płynów.

Firma Chemipack posiada doświadczenie z zakresu realizacji wysoce wydajnych czynności napełniania i mieszania na miejscu. Dzięki pięciu najnowocześniejszym liniom produkcyjnym jest w stanie wyprodukować i napełnić ponad 100 milionów litrów płynów rocznie.

„Jednym z naszych zasadniczych dążeń, jako firmy wielopokoleniowej, jest dalsze zapewnianie wysoce wydajnego procesu dla naszej aktualnej bazy klientów za pośrednictwem mieszalni i zakładów napełniania działających w sposób zrównoważony, z myślą o przyszłych pokoleniach. Dzięki wsparciu AeroFlexx znacznie poprawimy naszą zrównoważoną pozycję, aby zapewnić trwałą wartość” - podkreśla prezes i dyrektor generalny Chemipack Sp. z o.o., Robert Serafiński.

„Współpracując z Chemipack, znajdujemy się w strategicznym położeniu, aby zaspokoić popyt naszych europejskich klientów i umożliwić AeroFlexx sprawne wejście na rynek i osiągnięcie efektu skali - powiedział Kevin Green, wiceprezes ds. handlowych w AeroFlexx. - Najwyższa jakość produkcji Chemipack i elastyczne podejście są niezbędne w kontekście dalszego wspierania naszej solidnej i rozrastającej się bazy odbiorców”.

Opakowania AeroFlexx zyskują coraz większą popularność na rynku europejskim, stanowiąc skalowalne rozwiązanie, które pomaga zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań, zwiększając globalny zasięg AeroFlexx.

Chemipack:

Chemipack, zaufany partner z siedzibą Łowiczu, wytwarza szeroką gamę produktów, w tym przede wszystkim produktów PRIVATE LABELS, dla klientów takich jak: Jeronimo Martins, LIDL, DINO, Netto, Circle K, Avia, Moya oraz wielu innych sieci handlowych i stacji paliw w Polsce i Europie. Firma dąży do konsekwentnego podnoszenia jakości swoich produktów, jednocześnie dbając o ochronę środowiska, o czym świadczą liczne certyfikaty potwierdzające jakość jej oferty i przyjazność dla środowiska.

AeroFlexx:

AeroFlexx to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie opakowań płynów, dostarczająca na rynek zrównoważone rozwiązania. Łącząc najlepsze cechy elastycznych i sztywnych opakowań w jednej ofercie produktowej, technologia ta przekształca branżę poprzez zapewnianie preferowanych rozwiązań konsumenckich i tworzenie znaczącej wartości marki, jednocześnie gwarantując bezprecedensowe korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Firma AeroFlexx, z siedzibą w West Chester w stanie Ohio, będąca spółką portfelową Innventure, dostarcza opakowania i rozwiązania produkcyjne w Europie, Azji Południowo-Wschodniej i obu Amerykach. Więcej informacji na stronie: www.aeroflexx.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2331133/AFX_Logo_AeroFlexx_Logo.jpg

Źródło: AeroFlexx

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.06.2024, 15:26
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ