Newsletter

Biznes i finanse

Aktywność finansowa w sieci a cyberzagrożenia. Zaproszenie na webinar

16.05.2022, 13:28aktualizacja: 17.05.2022, 12:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Prasowa Akademia Pieniądza - logo
Prasowa Akademia Pieniądza - logo
Jak chronić nasze zasoby przed cyberoszustami, jakie są najczęstsze sposoby wykradania naszych danych - to niektóre z zagadnień, które zostaną omówione podczas czwartego webinaru Prasowej Akademii Pieniądza.

Prasowa Akademia Pieniądza, edycja IV to bezpłatne szkolenia dla dziennikarzy i influencerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę ekonomiczną. Projekt składa się z części online (pięciu wykładów z testami) oraz jednodniowego praktycznego warsztatu, który zostanie przeprowadzony dwukrotnie w Warszawie (do wyboru termin majowy i wrześniowy). Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, wystarczy zarejestrować się na https://akademia.pap.pl/

Jednym z elementów projektu są webinary – ok. 45 minutowe transmisje wideo stanowiące kontynuację i rozwinięcie tematów podjętych w szkoleniach publikowanych na platformie e-learningowej akademia.pap.pl.

W czwartek, 19 maja o godzinie 10:00 odbędzie się czwarte webinarium. Transmisję będzie można śledzić na stronie https://samorzad.pap.pl/

Link do rejestracji na webinarium: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_UaApZZEWQj2HSueeiIJKLQ

Webinar poprowadzi dr Piotr Maszczyk z SGH. Podczas spotkania autor przedstawi najpopularniejsze sposoby wykorzystywane przez cyberprzestępców, jak i najważniejsze zasady bezpieczeństwa, których przestrzeganie pozwoli użytkownikom obronić się przed oszustwami.

W trakcie spotkania zostaną omówione najważniejsze cyberzagrożenia dla naszych finansów oraz sposoby wykradania naszych danych, a także zasady ochrony posiadanych przez nas zasobów.

Projekt „Prasowa Akademia Pieniądza, edycja IV” realizowany jest przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Szkolenie jest realizowane w okresie od stycznia do końca października 2022 r.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.05.2022, 13:28
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ