Pobierz materiał i Publikuj za darmo
"Jesteśmy zaszczyceni, że czytelnicy magazynu „Auto Motor und Sport" po raz kolejny przyznali Alfie Romeo tytuł marki wyróżniającej się najlepszym wzornictwem w branży" - powiedział Klaus Busse, head of design Fiat Chrysler Automobiles na region EMEA, podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w Stuttgarcie.
"To ważne wyróżnienie dla Alfy Romeo, która drugi rok z rzędu wybrana została przez niemieckich entuzjastów samochodów marką o wiodącym designie, natomiast model Stelvio - pierwszy SUV w historii Alfy Romeo - zwyciężył w swojej kategorii, podobnie jak Giulia w ubiegłym roku. Wygrana ta napełnia nas dumą, daje wiele satysfakcji naszemu zespołowi projektantów i pokazuje, że jesteśmy na dobrej drodze".
To nie pierwsze sukcesy Alfa Romeo w plebiscytach organizowanych przez "Auto Motor und Sport". W ubiegłych latach marka była wielokrotnie nagradzana w konkursie "Autonis". W roku 2016 Alfa Romeo zdobyła tytuł "Design of the Year", natomiast nowa Alfa Romeo Giulia i Alfa Romeo MiTo zwyciężyły odpowiednio w swoich klasach. W 2010 roku czytelnicy słynnego niemieckiego magazynu motoryzacyjnego uznali Alfę Romeo Giulietta za najlepiej prezentujący się samochód w kategorii aut kompaktowych.
Łącznie 16 602 czytelników magazynu "Auto Motor und Sport", który jest publikowany w formie drukowanej i elektronicznej, oddało swój głos w dziesięciu kategoriach tegorocznej, 17. edycji konkursu "Autonis". Alfa Romeo Stelvio zwyciężyła w kategorii "Large SUVs", uzyskując ponad połowę głosów (50,5%). Natomiast Alfa Romeo do zdobycia po raz drugi z rzędu tytuł "Design Brand of the Year" potrzebowała 27% głosów.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 04.10.2017, 13:11 |
| Źródło informacji | FCA Poland S.A. |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Gminy przeciw dezinformacji: SGPEO ze wsparciem dla zielonej transformacji samorządów
Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej przejmuje inicjatywę w walce z dezinformacją i wyznacza nowe standardy w rozwoju energetyki wiatrowej. Podpisując list intencyjny z Fundacją Green Transition Hub, Stowarzyszenie stawia na rzetelną edukację, wzmocnienie głosu samorządów oraz budowanie partnerskiego dialogu między inwestorami a lokalnymi społecznościami. Nie pozwólmy by strach i fake newsy zablokowały nasz rozwój - mówi Dawid Litwin, prezes SGPEO. To właśnie gminy są dzisiaj frontem transformacji energetycznej w Polsce, gdzie zapadają decyzje kształtujące przyszłość, a Stowarzyszenie jako głos samorządowców, bierze na siebie ciężar wypracowania rozwiązań pozwalających skutecznie rozwijać nowoczesną, bezpieczną gospodarkę opartą na czystej energii.- 13.03.2026, 13:00
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Green Transition HUB
-
Image
Xsolla publikuje nowy raport branżowy wskazujący największe możliwości dla twórców gier na przyszłość
Według danych zawartych w raporcie firmy Xsolla studia gier zyskują nowe możliwości czerpania dochodów, docierają do odbiorców z całego świata i wypracowują trwałą przewagę konkurencyjną.- 13.03.2026, 09:53
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Business Wire
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ