Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global kontynuuje ekspansję na kontynencie azjatyckim za sprawą kancelarii z Malezji

21.09.2021, 18:29aktualizacja: 21.09.2021, 18:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global kontynuuje ekspansję w Azji, zawierając umowę z kancelarią Halim Hong & Quek Advocates & Solicitors (HHQ) z Malezji.

Powstała w 2000 r. kancelaria HHQ oferuje pełny zakres usług prawnych, obejmujący polubowne rozstrzyganie sporów, finanse i bankowość, prawo korporacyjne oraz fuzje i przejęcia, prawo energetyczne i infrastrukturalne, prawo procesowe, prawo nieruchomości i budowlane. Kancelaria posiadająca oddziały w Kuala Lumpur, Johorze i Penangu świadczy usługi na rzecz różnorodnych przedsiębiorstw krajowych i międzynarodowych, a także osób prywatnych o najwyższych dochodach i inwestorów zagranicznych.

„Naszym celem jest tworzenie możliwości dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw dzięki usługom prawnym wywierającym pozytywny wpływ na społeczeństwo - powiedział wspólnik zarządzający Dato’ Quek Ngee Meng. - Zatrudniamy osoby, które dążą do doskonałości i które charakteryzuje pozytywne nastawienie. Zespół kancelarii z zaangażowaniem inwestuje w pracowników, aby mogli oni dostarczać klientom wyjątkowe usługi i rozwiązania. Współpraca z Andersen Global przyczyni się do rozwoju naszej platformy i zdolności do dostarczania spójnych, zintegrowanych rozwiązań kwestii prawnych i podatkowych klientom krajowym i zagranicznym na całym świecie”.

Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen, dodał:

„Wiedza kulturowa i bogate doświadczenie HHQ na rynkach regionalnych stanowi bezpośrednią korzyść dla naszych klientów i pracowników w kontekście rosnącego popytu w regionie. Malezja jest ważnym nowym elementem naszej globalnej platformy, a zaangażowanie kancelarii na rzecz dobrego przywództwa i najwyższej jakości usług ułatwia sprostanie potrzebom klientów na najważniejszych rynkach globalnych”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 8 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 301 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210921005423/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.09.2021, 18:29
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ