Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global kontynuuje ekspansję w Azji, nawiązując współpracę z jedną z największych indonezyjskich kancelarii podatkowych

19.10.2021, 16:22aktualizacja: 19.10.2021, 16:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global wchodzi na rynek indonezyjski nawiązując współpracę z kancelarią Soewito, Fajar & Partners, działającą pod nazwą TaxPrime i będącą jedną z największych kancelarii podatkowych w kraju.

TaxPrime założyli w 2012 r. starszy partner Soewito i partner zarządzający Muhamad Fajar Putranto, którzy byli wcześniej urzędnikami podatkowymi Generalnej Dyrekcji Podatkowej (DGT) w Indonezji. Kancelaria z Dżakarty posiada trzy biura i działa w oparciu o dziewięciu partnerów, trzech starszych doradców i ponad 170 pracowników, którzy zajmują się głównie spółkami wielonarodowymi, oferując pełny zakres usług w zakresie podatków i zgodności z przepisami celnymi, doradztwa podatkowego i celnego, rozwiązywania sporów, podatków międzynarodowych i strukturyzacji transakcji.

„Nasza kancelaria świadczy najlepsze usługi w swojej klasie i ciągle dąży do poszerzania swoich kompetencji – powiedział Fajar. - Współpraca z Andersen Global podkreśla nasze zaangażowanie w płynne świadczenie usług klientom prowadzącym działalność globalną. Nie możemy się doczekać współpracy z podobnie myślącymi profesjonalistami z kancelarii członkowskich i współpracujących Andersena”.

„Rozwój TaxPrime, jaki dokonał się przez lata, jest naprawdę imponujący, a reputacja tej kancelarii na rynku jest znakomita. Wybitna jakość obsługi klienta i wiedza podkreślają jej zaangażowanie w dziedzinie zarządzania, a uzupełnienie naszej platformy w Azji o tę kancelarię przyniesie korzyści klientom prowadzącym działalność w kraju i regionie” – dodał przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen, Mark Vorsatz.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 323 lokalizacjach.

Wersja źródłowa informacji w portalu businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20211019005132/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.10.2021, 16:22
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ