Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global nawiązuje współpracę z kancelarią w Montserrat

16.08.2022, 16:43aktualizacja: 16.08.2022, 16:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global kontynuuje rozszerzanie swojej karaibskiej platformy dzięki przyłączeniu kancelarii współpracującej Guardian Business Group w Montserrat, co pozwoli na uzupełnienie dotychczasowej oferty usług prawnych w regionie o obsługę podatkową.

Guardian Business & Accounting Services, założona w 2014 roku, świadczy usługi z zakresu rachunkowości, księgowości, doradztwa inwestycyjnego, biznesowego, podatkowego i przygotowywania deklaracji podatkowych. Prowadzona przez wspólnika zarządzającego Johna Skerritta kancelaria współpracuje z urzędem skarbowym, aby zapewnić lokalnym i regionalnym klientom zachowanie zgodności ze zmieniającymi się regulacjami obowiązującymi na rynku.

„Nasza kancelaria z zaangażowaniem działa na rzecz naszych klientów i jest dumna z budowania trwałych relacji opartych na profesjonalizmie, lojalności i przejrzystości - powiedział John Skerritt. - W miarę rozwoju rynku Montserrat współpraca z Andersen Global pozwoli naszej kancelarii na rozwój i dostarczanie zintegrowanych, najlepszych w swojej klasie rozwiązań zarówno na skalę lokalną, jak i międzynarodową”.

„W miarę wzrostu oczekiwań w regionie szeroka wiedza i doświadczenie Guardian Business & Accounting Services przyniesie bezpośrednie korzyści naszym klientom - powiedział prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. - Montserrat jest kolejnym głównym rynkiem w naszej strategii budowania dominującej działalności na Karaibach, a dołączenie zespołu Johna stawia nas na dobrej pozycji do dalszego wzrostu”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 12 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 370 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20220816005105/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.08.2022, 16:43
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.