Newsletter

Andersen Global odnotowuje kolejny rok intensywnego wzrostu, dzięki dodaniu 11 firm członkowskich z całego świata

01.02.2023, 08:58aktualizacja: 01.02.2023, 09:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Zwiększenie globalnego zasięgu zapewnia międzynarodowym klientom najlepsze w swojej klasie, niezależne, multidyscyplinarne usługi.

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Stowarzyszenie Andersen Global, światowy lider w zakresie usług podatkowych i prawniczych, poszerzyło swoją sieć o 11 firm członkowskich, zwiększając tym samym swoje zdolności w zakresie świadczenia niezależnych, multidyscyplinarnych usług transgranicznych na rzecz klientów międzynarodowych. Firmy członkowskie i współpracujące z Andersen Global zatrudniają ponad 13 tys. specjalistów i działają w ponad 390 lokalizacjach w ponad 170 krajach na sześciu kontynentach, co sprawia, że pod względem światowego zasięgu stowarzyszenie plasuje się w czołówce międzynarodowych firm świadczących multidyscyplinarne usługi specjalistyczne.

Wśród nowych firm członkowskich organizacji znalazły się:

 • A&A Tax (Australia)
 • kancelaria prawna SAJIĆ (Bośnia i Hercegowina)
 • CN Law (Burundi)
 • Nimba Conseil (Gwinea)
 • Saint Lawrence Tax Consultancy (Jordania)
 • Unicase (Kazachstan)
 • Halim Hong & Quek (Malezja)
 • Tax & Legal Advisers LLC (Tadżykistan)
 • ECC Denetim (Turcja)
 • MGC Legal (Turcja)
 • Intuit Management Consultancy (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Singapur, Indie)

„Jako firma podjęliśmy w ubiegłym roku ogromne wysiłki mające na celu zwiększenie naszych zdolności na kluczowych rynkach i w zakresie kluczowych specjalizacji, w tym połączeń i przejęć, wycen i mobilności międzynarodowej, aby stać się prawdziwie kompleksowym punktem obsługi dla naszych międzynarodowych klientów - podkreślił Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. - Te firmy członkowskie umacniają nasze globalne podejście, jeszcze bardziej ujednolicają markę Andersen i umożliwiają nam płynne świadczenie usług globalnych, torując drogę w kierunku ciągłego wzrostu”.

Od czasu założenia w 2013 r. Andersen Global szybko się rozwija. W ciągu zaledwie ostatnich pięciu lat ta międzynarodowa organizacja rozszerzyła działalność na ponad 150 nowych krajów, zawierając w tym okresie średnio więcej niż jedną umowę tygodniowo. W samym 2022 r. stowarzyszenie Andersen Global rozpoczęło działalność lub zwiększyło dotychczasowy zasięg w ponad 50 nowych lokalizacjach, a liczba współpracujących z nim specjalistów zwiększyła się o ponad 2000.

W 2022 r. zasięg działalności Andersen został rozszerzony m.in. na następujące kraje:

Afryka

Republika Środkowoafrykańska, Czad, Etiopia, Gana, Mali, Rwanda i Tanzania

Ameryki i Karaiby

Brazylia, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Kanada, Gwadelupa, Montserrat

Azja i region Pacyfiku

Australia, Bangladesz, Indonezja, Nowa Zelandia, Korea Południowa, Sri Lanka, Taiwan oraz Tajlandia

Europa

Austria, Belgia, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Islandia, Łotwa, Litwa, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria oraz Zjednoczone Królestwo

Bliski Wschód

Pakistan

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC stowarzyszenie Andersen Global skupia ponad 13 000 specjalistów z całego świata i jest obecne w ponad 390 lokalizacjach dzięki swoim firmom członkowskim i współpracownikom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230131005377/pl/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.02.2023, 08:58
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ