Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global rozpoczyna ekspansję na Bermudach

02.03.2021, 16:58aktualizacja: 02.03.2021, 17:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global wchodzi na rynek bermudzki dzięki zawarciu umowy o współpracy z kancelarią Alexanders, Barristers & Attorneys z siedzibą w Hamilton, tym samym poszerzając zasięg swojej ogólnoświatowej platformy.

Działalność kancelarii Alexanders, Barristers & Attorneys, założonej w roku 2005, skupia się przede wszystkim na prawie przedsiębiorstw i prawie powierniczym. Kancelaria świadczy usługi klientom biznesowym i zamożnym klientom indywidualnym, co stanowi uzupełnienie praktyki kancelarii członkowskich ze Stanów Zjednoczonych oraz możliwości globalnej organizacji w zakresie wychodzenia naprzeciw międzynarodowym potrzebom klientów na terytorium Australii, Kanady, Afryki, Wielkiej Brytanii i na całym świecie poprzez kancelarie członkowskie i współpracujące. Ponadto kancelaria specjalizuje się w rejestracji i prawie własności intelektualnej, tworzeniu i prawie funduszy inwestycyjnych, tworzeniu i prawie przedsiębiorstw ubezpieczeniowych oraz prawie morskim.

„Naszym najważniejszym priorytetem jest oferowanie naszym klientom na miejscu i zagranicą najlepszych w swojej klasie rozwiązań, a nasze możliwości w tym zakresie są i w dalszym ciągu będą jednym z głównych motorów napędowych naszego sukcesu – powiedział James Watlington, założyciel i kierownik kancelarii. - Współpraca z Andersen Global wpisuje się w nasze zaangażowanie w sprawy klientów i zdolność świadczenia spójnych usług na całym świecie. Nasze połączone zasoby i wspólny nacisk na odpowiednie zarządzanie stanowią solidny fundament dla rozwoju tego opartego na synergii stosunku pracy z kancelariami członkowskimi i współpracującymi Andersen Global”.

„Zespół kancelarii składa się z liderów branży o ogromnej wiedzy i doświadczeniu na tym ważnym rynku – powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący i dyrektor generalny Andersen Global. - Oferowany przez nich szeroki wachlarz usług i nacisk na obsługę klienta na najwyższym poziomie stanowią uzupełnienie naszej globalnej platformy. Nasza współpraca na Bermudach to kolejny ważny krok w ramach realizacji naszej strategii ekspansji w kierunku zapewnienia pełnego zasięgu i kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów na całym świecie”.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 7 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 256 miejscach na świecie.

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210302005011/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.03.2021, 16:58
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ