Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global rozszerza swoją platformę w Afryce dzięki współpracy z kameruńską firmą

26.10.2021, 16:19aktualizacja: 26.10.2021, 16:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global rozszerza swoją platformę w Afryce poprzez nawiązanie współpracy z firmą Phoenix Advisory Limited z Kamerunu.

W skład Phoenix Advisory wchodzą Albert Désiré Zang (partner zarządzający) i ponad 10 specjalistów. Firma świadczy usługi podatkowe na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji mających siedzibę w Kamerunie i innych afrykańskich krajach.

„Każdy z naszych specjalistów jest zaangażowany w obsługę klienta na najwyższym poziomie ‒ powiedział Albert. - Potrzeby klientów napędzają nasz rozwój, dlatego ważne jest dla nas poszerzanie wiedzy i zasobów. Zaangażowanie Andersen Global w jakość obsługi zwiększa nasze możliwości i sprawi, że wspólnie będziemy dostarczać rzetelne usługi naszym klientom lokalnym i zagranicznym”.

„Albert i jego koledzy tworzą zespół wysokiego kalibru, którego ambicje i entuzjazm wyróżniają ich na tle innych ‒ dodał Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. - Posiadają oni dogłębną wiedzę na temat biznesu i przepisów podatkowych obowiązujących w Kamerunie i Afryce oraz podzielają kulturę i wartości naszej organizacji. Nawiązanie tej współpracy stanowi kolejny ważny element realizacji naszej strategii ekspansji w ramach rozwijania naszej działalności na kontynencie afrykańskim”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 323 lokalizacjach.

Wersja źródłowa informacji w portalu businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211026005318/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.10.2021, 16:19
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ