Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global umacnia swoją karaibską sieć, rozpoczynając współpracę z kancelarią Babtiste & Co. Law Firm

25.02.2021, 17:34aktualizacja: 26.02.2021, 11:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Nieustannie umacniając swoją karaibską sieć i rozszerzając swoją obecność w południowej części regionu, Andersen Global wkracza na rynek Saint Vincent i Granadyn, zawierając umowę o współpracę z kancelarią prawną Baptiste & Co.

Kancelaria Baptiste & Co. została założona w 1986 roku przez wspólniczkę zarządzającą, René M. Baptiste, która może poszczycić się ponadczterdziestoletnim doświadczeniem. Oprócz założenia kancelarii, do osiągnięć René należy również członkostwo w palestrze krajów St. Vincent i Granadyny, Antigua i Barbuda, Saint Kitts i Nevis, publikacja artykułów w periodyku „International Finance”, dwie kadencje członka parlamentu i członka rady ministrów w Saint Vincent i Grenadynach oraz funkcja przewodniczącej Zgromadzenia Organizacji Państw Karaibów Wschodnich (Organisation of Eastern Caribbean States). Ponadto ma ponad 50 lat doświadczenia w zakresie służby publicznej, co zyskało uznanie królowej Elżbiety II w formie przyznania godności Damy Komandora Orderu Św. Michała i św. Jerzego za zasługi w dziedzinie prawa, finansów międzynarodowych, kultury i polityki.

Baptiste & Co. to kancelaria świadcząca kompleksowe usługi, specjalizująca się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, prawie handlowym, kontraktowym, prawie rodzinnym, rzeczowym, spadkowym, prawie własności intelektualnej (znaki towarowe) i nieruchomości. Kancelaria z siedzibą w Kingstown kieruje swoją ofertę do osób prywatnych, podmiotów publicznych i prywatnych, firm pożyczkowych i transportowych, jak również do zagranicznych władz rządowych i spółek państwowych. Zespół prawników kancelarii również świadczy usługi obejmujące kilka jurysdykcji na terenie sąsiednich wysp, przy czym strategiczna lokalizacja kancelarii ułatwia obsługę klientów w sprawach obejmujących kilka jurysdykcji w dowolnym obszarze działalności kancelarii.

„Z przyjemnością podejmujemy współpracę z osobami, które podzielają nasze poglądy, wykazują zrozumienie takich wartości jak przejrzystość i niezależność działalności i wprowadzają je w życie - powiedziała René. - Nasza kancelaria z zaangażowaniem zapewnia kompleksowe, najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Współpraca z kancelariami członkowskimi i współpracującymi Andersen Global umacnia nasze możliwości świadczenia usług na rzecz naszych klientów w sposób synergiczny zarówno na szczeblu lokalnym, jak i międzynarodowym”.

„Nasza obecność na rynku Karaibów jest ugruntowana, lecz nadal będziemy poszerzać i pogłębiać naszą sieć współpracy w regionie - dodał Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen. - Zaangażowanie René i jej zespołu na rzecz dobrego zarządzania, lata doświadczenia i znajomość lokalnych i międzynarodowych uwarunkowań prawnych wyróżniają ich spośród innych kancelarii obecnych na rynku. Współpraca z kancelarią Baptiste & Co. jest kolejnym istotnym etapem realizacji naszej strategii w regionie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 7 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 255 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna jest na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210225005270/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.02.2021, 17:34
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ