Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global umacnia swoją obecność w Botswanie

13.10.2021, 11:42aktualizacja: 13.10.2021, 11:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Umacniając swoją pozycję w Afryce, Andersen Global zawiera umowę o współpracy z kancelarią podatkową AccPro Accountants w Botswanie.

Kancelaria AccPro Accountants, prowadzona przez dyrektora zarządzającego Craiga Granville’a, ma biura w czterech lokalizacjach w Botswanie - Francistown, Gaborone, Maun i Kasane - zapewniając kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego, zgodności z przepisami prawa podatkowego oraz obsługę administracyjno-finansową dla firm. Zespół kancelarii składa się z dwóch partnerów i ponad 40 specjalistów, obsługujących przedsiębiorstwa lokalne i międzynarodowe, jak również małe i średnie firmy.

„Współpraca z profesjonalistami, którzy podzielają nasze zaangażowanie w świadczenie bezproblemowych i najlepszych w swoje klasie usług, umacnia naszą praktykę w drodze do uzyskania pozycji organizacji wyznaczającej standardy w Botswanie - powiedział Craig Granville. - Nasze wspólne kompetencje oferują szeroki zakres wiedzy i rozległe doświadczenie i razem przyczynimy się do trwałej poprawy sytuacji naszych klientów”.

„Craig i jego zespół wykazują się doskonałymi umiejętnościami przywódczymi i zaangażowaniem w dobre zarządzanie - dodał Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen. - Ich możliwości uzupełniają praktykę naszych obecnych współpracujących kancelarii prawnych w Botswanie i zapewniają doskonałą pozycję do jeszcze lepszego spełniania potrzeb naszych klientów”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 320 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211012005386/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.10.2021, 11:42
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ