Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global umacnia swoją pozycję w Gambii dzięki współpracy z Payce Consulting

27.07.2021, 16:11aktualizacja: 27.07.2021, 16:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global kontynuuje swoją ekspansję na rynku afrykańskim, przyjmując w swoje szeregi kancelarię współpracującą Payce Consulting, która pozwoli umocnić pozycję organizacji w Gambii.

Kancelaria Payce Consulting, założona w roku 2014 przez partnera Paula Gaye’a, świadczy usługi dla sektora publicznego i prywatnego na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, w tym dla instytucji finansowych, edukacyjnych, przemysłowych i handlowych, transportowych, zajmujących się eksportem i przetwórstwem rybnym, hoteli i obiektów rekreacyjnych, portów morskich, sektora energetycznego, rolnego, informatycznego i agencji rządowych. Jako kancelaria podatkowo-doradcza świadczy swoim klientom usługi w zakresie finansów przedsiębiorstwa, doradztwa biznesowego, planowania struktury biznesowej, niewypłacalności, outsourcingu, finansów i zarządzania portfelem.

„Dzięki zorientowaniu na klienta, rozległej wiedzy branżowej i naciskowi na najlepszą w swojej klasie obsługę udaje nam się budować i utrzymywać stabilne relacje z klientami - powiedział Paul. - Współpraca z Andersen Global to kolejny krok dla naszej kancelarii w dążeniu do zapewniania klientom zasobów globalnej organizacji płynnie wychodzącej naprzeciw ich międzynarodowym potrzebom podatkowym i prawnym”.

Przewodniczący i dyrektor generalny Andersen Global Mark Vorsatz dodał:

„Paul i jego zespół to osoby wysoko wykwalifikowane, kompetentne i doświadczone, a wynikiem ich zaangażowania w odpowiednie zarządzanie jest stale wysoki poziom świadczonych usług. Możliwości kancelarii Payce Consulting w połączeniu z możliwościami prawnymi naszych dotychczasowych kancelarii współpracujących w kraju dają nam pełen zasięg w Gambii i stanowią kolejne istotne uzupełnienie naszej platformy w Afryce”.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 8 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 282 miejscach na świecie.

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210727005331/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.07.2021, 16:11
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ