Newsletter

Andersen Global wchodzi do Chile, nawiązując współpracę z dwiema kancelariami

04.08.2020, 19:07aktualizacja: 04.08.2020, 19:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global wchodzi na rynek Chile, zawierając umowy o współpracy z dwiema kancelariami działającymi w Santiago: kancelarią prawną Chirgwin Penafiel i kancelarią podatkową SPASA Consulting. Kancelarie łączy ścisła współpraca, a ich dołączenie do Andersen poszerzy zasięg organizacji na terenie Ameryki Łacińskiej.

Założona w 2009 r. kancelaria Chirgwin Penafiel, na czele której stoi Andrés Chirgwin, Office Managing Partner, świadczy kompleksową obsługę prawną ze specjalizacją w dziedzinie prawa handlowego i korporacyjnego, przejęć i fuzji, energetyki, prawa pracy oraz bankowości i finansów. Firma współpracuje z szeregiem klientów korporacyjnych, skupiając się głównie na obsłudze prawnej międzynarodowych podmiotów działających w Chile, choć swoje usługi świadczy również na rzecz miejscowych przedsiębiorstw, pomagając im w sprawach o charakterze zarówno lokalnym, jak i międzynarodowym. Chirgwin Penafiel została wyróżniona przez IFLR1000, Leaders League i Best Lawyers.

„Nasza kancelaria stawia na wysokiej klasy, kompleksowe rozwiązania dla klientów lokalnych i międzynarodowych – powiedział Andrés. - Dzięki możliwościom, jakie oferuje Andersen Global, będziemy w stanie dostarczać najefektywniejsze rozwiązania na skalę globalną. Cieszymy się na możliwość współpracy z osobami o podobnej mentalności, takimi, które cenią sobie niezależność i przejrzystość w prowadzeniu spraw klientów”.

SPASA Consulting od przeszło 20 lat świadczy pełen zakres usług doradczych, specjalizując się w obszarze doradztwa podatkowego, usług księgowych i obsługi płacowej. Kancelaria posiada dogłębną wiedzę na temat MSSF i przepisów podatkowych, a także kompleksowo obsługuje australijskie firmy działające w Chile.

„Uważamy, że jakość usług zależy od sprawnego zarządzania i relacji opartej na zaufaniu klienta, jak również specjalistycznej wiedzy na temat jego przedsiębiorstwa i branży – powiedział Rodrigo Guerrero, SPASA Office Managing Partner. - Zintegrowane podejście Andersen Global polegające na połączeniu usług podatkowych i prawnych stanowi znakomite uzupełnienie naszej istniejącej bazy klientów, ale również umacnia już i tak bliską relację Chirgwin Penafiel i SPASA Consulting, dając nam przewagę nad konkurencją na naszym rynku w usługach na rzecz zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych klientów”.

Jak dodał Mark Vorsatz, Chairman w Andersen Global i CEO w Andersen: „Chirgwin Penafiel i SPASA Consulting nawiązały ze sobą bliską współpracę. Są to dynamiczne i innowacyjne kancelarie, które wnoszą entuzjazm i poświęcenie, cechy, które sprawiają, że doskonale pasują one do naszej organizacji. Chile to ważny region dla naszej ekspansji na terenie Ameryki Południowej, a realizowana przez te kancelarie synergistyczna strategia, w połączeniu z wiedzą merytoryczną i znajomością rynku, stanowić będzie wzmocnienie dla naszej międzynarodowej platformy”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 6 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 186 miejscach.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200804005373/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 04.08.2020, 19:07
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ