Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global wchodzi na rynek Azji Południowo-Wschodniej

15.09.2021, 09:57aktualizacja: 15.09.2021, 09:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global zwiększa dostępność swojej platformy w Azji poprzez zawarcie umowy o współpracy z kancelarią podatkowo-prawną VDB Loi Limited. Spółka rozszerza tym samym swój zasięg geograficzny o Kambodżę, Indonezję, Laos, Myanmar i Wietnam.

VDB Loi Limited, którą tworzy 10 partnerów i ponad 200 profesjonalistów, prowadzi działalność w takich obszarach jak: sprawy korporacyjne, finanse i rozwiązywanie sporów, specjalizując się w energetyce i infrastrukturze, nieruchomościach, telekomunikacji, inwestycjach zagranicznych i podatkach. Firma oferująca usługi kompleksowe, założona w 2012 r. przez starszego partnera Edwina Vanderbruggena i partnera zarządzającego Jeana Loi, jest regularnie notowana w rankingach „Chambers and Partners”, „The Legal 500” i „IFLR 1000” oraz w zeszłym roku otrzymała tytuł „Kancelarii Podatkowej Roku” przyznawany przez portal International Tax Review.

„Dążymy do tego, aby być czołową organizacją, która wyznacza standardy jakości w regionie dla różnych branż - powiedział Jean Loi. - Dzięki współpracy z Andersen Global możemy pracować z ekspertami podatkowymi i prawnymi z całego świata i rozszerzać nasze możliwości, aby wspierać klientów w realizacji globalnych działań”.

„W ramach naszych dotychczasowych kontaktów mogliśmy dostrzec zaangażowanie VDB Loi Limited na rzecz zarządzania i zapewniania najlepszych usług w swojej klasie - dodał Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. - Jest to firma, która zbudowała konkurencyjną platformę na swoich rynkach, co pozycjonuje nas na dalszy rozwój w myśl przyjętego przez nas celu, jakim jest znaczne zwiększanie obecności w regionie”.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 8 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 298 miejscach na świecie.

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210914005885/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.09.2021, 09:57
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ