Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global wchodzi na rynek szwedzki za sprawą Unum Tax

15.01.2021, 11:38aktualizacja: 15.01.2021, 11:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global rozpoczyna ekspansję na rynek szwedzki za pośrednictwem kancelarii współpracującej Unum Tax, zwiększając zasięg stowarzyszenia w Europie.

Unum Tax, kancelaria utworzona w 2019 r., świadczy usługi podatkowe na rzecz firm, organizacji i fundacji, skupiając się głównie na dużych i średnich przedsiębiorstwach wszystkich branży. Mająca siedzibę w Sztokholmie kancelaria prowadzona przez wspólniczkę zarządzającą Lyndę Ondrasek Olofsson specjalizuje się w doradztwie podatkowym, analizach due diligence, wsparciu transakcji oraz zagadnieniami związanymi z podatkiem VAT, podatkiem dochodowym i opracowywaniem struktur podatkowych.

„Nasza kancelaria opiera się na doświadczonych doradcach podatkowych, którzy z pasją wspierają klientów w poruszaniu się po stale zmieniającym się krajobrazie podatkowym – powiedziała Lunda. - Rozumiemy potrzebę tworzenia innowacyjnych, spójnych rozwiązań na poziomie lokalnym i międzynarodowym i stawiamy sobie za cel świadczenie najlepszych w swojej klasie usług, aby móc zapewniać kompleksowe i dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania. Cieszymy się na możliwość współpracy z Andersen Global, ponieważ podzielamy wizję, która opiera się na obsłudze klienta na najwyższym poziomie” - dodała.

„Pomyślnie nawiązaliśmy współpracę z kancelarią, której doświadczenie i znajomość rynku wzmacnia naszą przewagę konkurencyjną w regionie – powiedział przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. - Kancelaria podziela zaangażowanie naszej organizacji na rzecz niezależności i przejrzystości oraz stanowi dla niej kolejne silne ogniwo w zwiększaniu naszego zasięgu w Europie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 6 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 230 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210114005275/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.01.2021, 11:38
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ