Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global wchodzi na rynki czterech krajów karaibskich dzięki nawiązaniu współpracy z CATC-HCC

17.06.2021, 16:24aktualizacja: 17.06.2021, 16:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global zawiera umowę o współpracy z kancelarią podatkowo-doradczą CATC-HCC, wzmacniając swoją pozycję na Karaibach o cztery nowe terytoria: Aruba, Bonaire, Curaçao i St. Maarten.

Na czele grupy przedsiębiorstw CATC-HCC stoją partnerzy zarządzający Mireille de Miranda, Reint Roossien, Norman Henriquez i Jans Stam van Malsen, działający wraz z ponad 65 specjalistami. Świadcząca kompleksowe usługi kancelaria z siedzibą na Arubie oferuje usługi podatkowe i doradcze osobom prywatnym i przedsiębiorstwom.

„Naszym celem pozostaje bycie wzorcową organizacją i wiodącą kancelarią w zakresie wsparcia biznesowego w regionie” - powiedziała Mireille. „Nasi klienci działają zarówno lokalnie, jak i na terenie wielu jurysdykcji, a współpraca z Andersen Global dodatkowo uzupełnia naszą ofertę usługową i możliwości w zakresie świadczenia spójnych, najlepszych w swojej klasie usług na całym świecie w ramach tworzenia wartości dla naszych klientów”.

„CATC-HCC zapewnia szeroki zasięg regionalny i synergistyczny w ramach naszej dalszej ekspansji na Karaibach - powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. - Mireille i jej zespół prezentują najwyższe standardy zawodowe i kładą nacisk na dobre zarządzanie, stanowiąc uzupełnienie naszej globalnej platformy i zapewniając nam możliwość dalszego wzmacniania możliwości grupy w tym ważnym regionie w ramach naszej strategii globalnej”.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 7 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 275 miejscach na świecie.

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210617005267/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.06.2021, 16:24
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ