Newsletter

Andersen Global zwiększa zasięg w Azji Wschodniej dzięki kancelarii prawniczej Lee & Ko

27.09.2022, 16:31aktualizacja: 27.09.2022, 16:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global wzmacnia swój zasięg globalny w Azji Wschodniej dzięki podpisaniu umowy o współpracy bez wyłączności z kancelarią prawniczą Lee & Ko, rozszerzając zasięg globalnej organizacji na Koreę Południową.

Założona w 1977 roku Lee & Ko jest jedną z najstarszych kancelarii w Korei Południowej zatrudniającą ponad 800 specjalistów i 300 wspólników. Kancelaria zapewnia klientom pełną obsługę w ramach ośmiu głównych dziedzin: prawa antymonopolowego i konkurencji, bankowości i finansów, prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć, własności intelektualnej, pracy i zatrudnienia, sporów sądowych i arbitrażu, podatków i ceł oraz przestępstw urzędniczych. Lee & Ko została wielokrotnie uznana za pierwszorzędną kancelarię przez rozmaite organizacje, między innymi Asialaw, IFLR1000, Legal 500 Asia-Pacific, Chambers & Partners Asia-Pacific.

"W historii naszej kancelarii staliśmy się powszechnie uznawani za czołową kancelarię, która zapewnia klientom najlepszą w swojej klasie obsługę i kompleksową obsługę prawną – powiedział starszy wspólnik Hyeong Gun Lee. - Jako kancelaria współpracująca z Andersen Global oczekujemy możliwości wykorzystania naszego doświadczenia na rynku koreańskim do świadczenia usług na rzecz klientów na całym świecie i zaspokojenia wszelkich potrzeb lokalnych i transgranicznych”.

"Mamy już doświadczenie we współpracy z Lee & Ko, a ich spójne, wysokiej jakości usługi wzmocnią naszą przewagę konkurencyjną w regionie – powiedział prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. - Szeroka znajomość rynku i synergiczne usługi kancelarii zapewnią naszej organizacji wyjątkowy zasięg, przygotowując grunt pod dalszą ekspansję w całej Azji”.

Andersen Global

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 12 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 380 miejscach.

Wersja źródłowa informacji na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220927005087/en/ 

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:
Megan Tsuei
Andersen Global
tel.: 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.09.2022, 16:31
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.