Newsletter

Biznes i finanse

Andersen Global zwiększa zasięg w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

20.07.2021, 17:08aktualizacja: 20.07.2021, 17:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global zawarła umowę współpracy ze świadczącą kompleksową obsługę kancelarią prawną IBRAHIM & PARTNERS w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zwiększając zasięg organizacji oraz poszerzając jej ofertę w regionie za pośrednictwem kancelarii członkowskich i współpracujących.

Firma IBRAHIM & PARTNERS posiada biura w Abu Dhabi oraz Dubaju i jest jednym z czołowych podmiotów w kraju, jeśli chodzi o obsługę prawną fuzji i przejęć.

Na czele założonej w 2018 r. kancelarii stoi wspólnik zarządzający, Ahmed Ibrahim, który wcześniej przewodził działowi fuzji i przejęć w jednej z największych kancelarii prawniczych w ZEA i na Bliskim Wschodzie. Co więcej, w 2021 r. Ahmed został zaliczony przez Chambers and Partners do grupy I zespołów prawniczych specjalizujących się w rynkach kapitałowych, a w 2018 r. ranking Legal 500 sklasyfikował go na szczeblu I w kategorii prawników specjalizujących się w rynkach kapitałowych.

Również sama kancelaria regularnie otrzymuje wyróżnienia od Chambers and Partners, The Legal 500 i IFLR1000, a jej zespól specjalizuje się w sporach sądowych, prawie pracy, bankowości i finansach, funduszach, w tym funduszach private equity, branżach naftowej i gazowej, budowlanej, energetycznej oraz w podatkach. Specjaliści kancelarii od rynków kapitałowych są jednym z najaktywniejszych w ZEA zespołów, jeśli chodzi o tę dziedzinę, który obsługuje niemal wszystkie pierwsze publiczne oferty i emisje w kraju, w tym dwóch emitentów z ZEA notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie.

„Naszych klientów przekonuje połączenie naszej wiedzy prawnej, sukces biznesowy i świadomość branżowa, co odzwierciedla kompleksowa oferta innowacyjnych rozwiązań dostarczanych przez naszych specjalistów – powiedział Ahmed. - Dzięki współpracy z Andersen Global będziemy mogli obsługiwać klientów potrzebujących sprawnej obsługi w wielu jurysdykcjach, umacniając naszą pozycję organizacji wyznaczającej najwyższe standardy dostosowanych do potrzeb klientów rozwiązań prawniczych w ZEA”.

„Kancelaria IBRAHIM & PARTNERS rywalizuje z największymi kancelariami prawnymi w regionie, a jej oferta pozwoli nam w dalszym ciągu dostarczać klientom szeroki wachlarz niezależnych, zintegrowanych rozwiązań – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. - Zasięg w regionie i wiedza na temat zawiłości prawnych w różnych państwach wzmacnia naszą obecną platformę w kontekście rosnącego znaczenia regionu jako kluczowego rynku międzynarodowego”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem prawnie odrębnych, niezależnych kancelarii członkowskich prowadzonych przez specjalistów podatkowych i prawników na całym świecie. Od czasu jego założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 8 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 280 miejscach.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210720005364/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.07.2021, 17:08
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ