Newsletter

Andersen Global zwiększa zdolności w zakresie globalnej mobilności we Francji

23.11.2022, 08:36aktualizacja: 23.11.2022, 08:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global nadal wzmacnia swoje zdolności w zakresie globalnej mobilności dzięki umowie o współpracy z firmą Almenide Avocats z siedzibą w Paryżu, zwiększając swój zasięg na tym krytycznym rynku.

Firma Almenide Avocats założona w 2009 r. świadczy na rzecz klientów usługi dotyczące globalnej mobilności i zarządzania zasobami ludzkimi, specjalizując się we wszystkich aspektach podatkowych i prawnych mobilności międzynarodowej, w tym w kwestiach związanych z zabezpieczeniem społecznym, wynagrodzeniem i świadczeniami, indywidualnym opodatkowaniem, prawem pracy, planami zakupu akcji pracowniczych oraz obsługą płac. Firma, na której czele stoją Céline Rang, Sébastien Rodriguez i Romain Loire, współpracuje ściśle z przedsiębiorstwami publicznymi i prywatnymi, od firm notowanych w indeksie CAC 40 po przedsiębiorstwa typu startup.

„Na przestrzeni lat nasza globalna działalność dynamicznie rozwijała się wraz z naszym dążeniem do jak najlepszego zaspokajania transgranicznych potrzeb naszych klientów – powiedziała Céline. – Jako że światowa gospodarka ciągle się zmienia, współpraca z Andersen Global pozwoli nam jak najlepiej służyć naszym klientom w spójny sposób. Cieszymy się perspektywą budowania synergicznej relacji biznesowej z firmami członkowskimi i współpracownikami w ramach tej globalnej organizacji”.

„Podejście Almenide Avocats do dostarczania zintegrowanych, najlepszych w swojej klasie rozwiązań uzupełnia nasze globalne zdolności – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. – Głębokie zrozumienie przez zespół zarówno francuskiego, jak i międzynarodowego otoczenia biznesowego zapewnia naszej organizacji bezcenną wiedzę i wzmacnia nasze rozwijające się praktyki w zakresie globalnej mobilności”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, stowarzyszenie

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221122005156/pl/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.11.2022, 08:36
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.